Кохана Саакашвілі показала світлини їхнього приватного життя (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Кохана Саакашвілі показала світлини їхнього приватного життя (Фото)

У Ясько із Саакашвілі назбирався уже цілий альбом спільних фото фото Ліза Ясько.

Фото з фейсбук-сторінкии Лізи Ясько.

Кохана Саакашвілі показала світлини їхнього приватного життя (Фото)

Ясько сумувала, що змушена була святкувати день народження без політика

Депутатка «Слуги народу» і кохана ув’язненого експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі Ліза Ясько відсвяткувала свій день народження. З цієї нагоди жінка опублікувала цілу низку світлин з політиком і висловила жаль, що не може з ним розділити своє свято. Світлини Ясько виставила на сторінці у фейсбуці.

Ясько, яка донедавна воліла не афішувати своїх стосунків із Саакашвілі, тепер вирішила винести на публіку особисте життя з політиком. 

«Завтра в мене день народження. І я б дуже хотіла, аби обставини були іншими. І щоб ми святкували мій день народження разом. І щоб було тепло, радісно, цікаво і гармонійно - як завжди, коли ми разом», – зізналася напередодні дня народження жінка.

Ясько також висловила сподівання, що Саакашвілі скоро вийде на свободу

«Я вірю, що ця жахлива ситуація скоро зміниться. І що наші моменти вдома разом знову будуть частиною нашого життя! Я б дуже хотіла це на день народження!!», – написала «слуга». 

«Завтра в мене день народження. І я б дуже хотіла, аби обставини були іншими»

 

 

Нагадаємо, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі розповів про свою нову дружину після затримання в Тбілісі.

Раніше Ясько розповіла, як почувається Саакашвілі після двох тижнів голодування. Як відомо, ввечері 1 жовтня прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі повідомив, що Саакашвілі затримали і він вже перевезений до пенітенціарної установи. Він зазначив, що у поліції була попередня інформація про переміщення політика – з України і до Грузії. Тим часом кохана Саакашвілі розповіла, як Зеленський «витягує» його з в'язниці. Також нардепка Ясько розповіла про умови у в’язниці, в яких перебуває Михайло Саакашвілі. 

Джерело: Главком