«Батько наш Бандера»: дівчата станцювали під вірусну пісню з червоно-чорними димовими шашками (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
«Батько наш Бандера»: дівчата станцювали під вірусну пісню з червоно-чорними димовими шашками (Відео)

Отакої!

Скріншот з відео.

«Батько наш Бандера»: дівчата станцювали під вірусну пісню з червоно-чорними димовими шашками (Відео)

Молодь Слов'янська долучилася до всеукраїнського флешмобу

На Донеччині молоді дівчата станцювали під вірусну пісню «Батько наш Бандера». Молодь «запалила» біля стели у Слов'янську, вони повісили два прапори та додали «спецефекти» у вигляді червоно-чорних димових шашок.

Відео із запальними танцями під пісню про Бандеру з'явилося на YouTube, передає УНІАН.

На стелі молодь встановила два прапори: жовто-блакитний та червоно-чорний (прапор національно-визвольної боротьби українського народу).

Як повідомило видання «Новинарня», до флешмобу долучилася молодь з громадських організацій «Слов'янська січ» та «Єдина родина Донеччини». Дівчата у камуфляжній формі танцювали під ремікс пісні «Батько наш Бандера» на тлі стели біля в'їзду у Слов'янськ. 

На стелі молодь встановила два прапори: жовто-блакитний та червоно-чорний (прапор національно-визвольної боротьби українського народу). Окрім цього, запальні танці супроводжувалися димом червоних та чорних фаєрів. Шашки утворили двоколірний дим. В описі до відео зазначено, що дівчата виконали свій танець 17 жовтня.

У коментарях користувачі зазначили, що у РФ знову «запалає» від пісні, під яку тепер станцювали ще й на Донеччині, неподалік від окупованих територій Донбасу.

«Батько наш Бандера» - що відомо про пісню

«Батько наш - Бандера, Україна - мати, ми за Україну будем воювати!», - у пісні повстанців йдеться про українця, який боровся з «москалями» та загинув під час героїчної битви. Головний герой лежав під дубом «без лівої ноги і правої ноги», коли до нього підійшла його мати. Згодом жінка поховала сина: «на його могилі слова написала: Слава Україні! Всім героям Слава!».

Патріотична пісня популярна вже багато років, а восени 2021 року вона стала трендовою у соціальній мережі TikTok. Нещодавно стало відомо, що у Києві школярі затролили вчительку-«ватницю» піснею про Бандеру, після цього вона відмовлялася виходити на роботу. 

Читайте також: Вчитель прийшов на урок голим.