
Минулого тижня коронавірус забрав життя 16 людей.
На Горохівщині від коронавірусу померло 16 людей
Протягом тижня захворіло – 204, вакцинувалося – 13227
За словами завідувачки Горохівського відділення Луцького районного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр контролю та профілактики хвороб» Тетяни Рощини, на території Горохівської, Берестечківської й Мар’янівської територіальних громад станом на вівторок, 9 листопада, було зареєстровано 204 випадки коронавірусу (минулого тижня було 254, всього з початку пандемії захворіло 3449 осіб).
Майже 100 недужих зцілюються в Горохівській і обласних лікарнях, 603 перебувають на амбулаторному лікуванні.
Щеплення – це наразі єдиний порятунок від важких і летальних випадків.
2657 людей одужало (76,1 відсоток від загальної кількості захворілих). Протягом тижня зареєстровано 16 летальних випадків (всього з початку пандемії від коронавірусної інфекції померло 96 людей). Тетяна Рощина наголосила: щеплення – це наразі єдиний порятунок від важких і летальних випадків.
За совами заступниці лікарки КНП «Горохівський центр первинної медичної допомоги» Ірини Каузи, в районі вакцинували 13227 людей, із них 7866 жінок і 5361 чоловіка. Вік вакцинованих складає: від 16 до 17 років – 41; від 18 до 19 років – 281; від 20 до 39 років – 3909; від 40 до 49 років – 3016; від 50 до 59 років – 2962; від 60 до 69 років – 2042; від 70 до 79 років – 759; старші 80 років – 217 людей.
Вона поінформувала, що всі можуть зробити щеплення від коронавірусу вакцинами «Pfizer» (Німеччина – Бельгія), китайською «CoronaVac» і «AstraZeneca» (Нідерланди). Щоб провакцинуватися «Pfizer», телефонуйте 0680345713. У Звиняченській, Горохівській, Шклинській і Берестечківській амбулаторіях щеплення «CoronaVac» можна отримати без попереднього запису. Для цього потрібно лише зателефонувати до сімейного лікаря.
Медики радять не забувати, що причиною поширення напасті є недотримання правил карантину, нехтування його елементарними вимогами. І продовжують відбір біоматеріалу для діагностики хвороби та закликають жителів усіх громад дотримуватися встановлених вимог. Цим кожен вбереже не лише себе, а й здоров’я, можливо, й життя інших людей.
Читайте також: Антирекорд смертності від COVID-19: в Україні померло 833 людини за добу, на Волині – 11, на Рівненщині - 22
