Боснія вийшла з гри. Україна та Фінляндія претендують на друге місце групи (Таблиця) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.67 € 32.30
Боснія вийшла з гри. Україна та Фінляндія претендують на друге місце групи (Таблиця)

Останній тур відбудеться 16 листопада.

Фото УАФ.

Боснія вийшла з гри. Україна та Фінляндія претендують на друге місце групи (Таблиця)

Тепер збірна України має обов'язково обіграти Боснію

За підсумками матчу відбору ЧС-2022 Боснія - Фінляндія, який завершився з рахунком 3:1 на користь гостей, збірна Боснії з 7 очками офіційно припинила боротьбу за 2 місце групи та вихід у стикові матчі.

Фінляндія після свого успіху набирає 11 очок та піднімається на 2-е місце.

Фінляндія після свого успіху набирає 11 очок та піднімається на 2-е місце. Україна має 9 пунктів і опустилася на 3 місце, тому для виходу до плей-оф команді Олександра Петракова в останньому турі потрібно обов'язково перемагати Боснію.

Крім того, Україні треба сподіватися, що лідер Франція буде достатньо мотивованим, щоб протистояти Фінляндії в останньому турі.

Якщо Україна та Фінляндія наберуть по 12 очок (наприклад, перемога України та нічия Фінляндії з Францією), то рахуватимуться додаткові показники: різниця м'ячів, забиті, особисті зустрічі.

Останній тур відбудеться 16 листопада.

Читайте також: Що пили? Мілевський назвав суму свого найбільшого чека в ресторані

При цьому сьогодні ввечері збірна Франції вдома приймає Казахстан. У разі перемоги команда Дідьє Дешама гарантує собі прямий вихід на ЧС-2022.