Забув поставити фуру на ручник: у Чехії вантажівка на смерть переїхала 26-річного українця (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 31.99
Забув поставити фуру на ручник: у Чехії вантажівка на смерть переїхала 26-річного українця (Фото)

Майже місяць він провів у реанімації, але врятувати його не вдалося.

Фото obozrevatel.com.

Забув поставити фуру на ручник: у Чехії вантажівка на смерть переїхала 26-річного українця (Фото)

Трагічно загинув 26-річний українець із Закарпатської області Іван Ганкович

Хлопець практично одразу після школи вирушив на заробітки до Європи. Працював далекобійником, мріяв заробити грошей, передає OBOZREVATEL.

8 листопада у Чехії трагічно загинув Іван Ганкович, 26-річний мешканець Закарпаття. Іван був родом із села Ільниця Іршавського району. Там його у суботу, 20 листопада, й поховали.

В Івана залишилися батьки та старший брат.

«Уся його родина їздить на заробітки до Європи. Коли Ваня загинув, його мама була теж у Чехії, батько начебто в Австрії», – розповів староста села Федір Король.

Ільниця – велике село всього за чотири кілометри від курортної Іршави. Однак останніми роками жителі все частіше й частіше їдуть звідси в пошуках кращої долі в сусідні європейські країни.

«Раніше тут був завод, була робота. Тепер практично все закрито, останнє розтягнули. Куди людям діватися? Всі їдуть на заробітки. Наші в Угорщину, Чехію, а самі угорці та чехи – в Америку, де більше платять. Буває: вийдеш на вулицю, а за парканом жодного сусіда немає, всі роз'їхалися на заробітки», – зітхає староста.

Іван забув поставити машину на ручник. Потроху здоровенна фура почала рухатися з місця, Іван не встиг відскочити, і вона його придавила.

Загиблий Іван, як і багато молодих людей цього села, після школи отримав водійське посвідчення. Трохи навчився їздити на фурі й одразу ж подався до Європи. Хлопець хотів заробити, облаштуватись, одружитися.

Старший брат Івана недавно завів сім'ю. Він також, як і їхній батько, працює далекобійником.

Судячи зі сторінки в соцмережах загиблого хлопця, батько дуже пишався своїми синами. Він писав: «Мої красені-богатирі».

Трагедія з українцем сталася під час роботи. У селі кажуть, що Іван забув поставити машину на ручник. Потроху здоровенна фура почала рухатися з місця, Іван не встиг відскочити, і вона його придавила.

«Він був дуже гарною людиною. Їх батьки виховали порядними людьми. Ваня був веселий, привітний, працьовитий. Я досі не можу повірити в те, що з ним трапилося. Ось кажуть, що Бог забирає найкращих, ось це про Ваню», – розповіла одна з його знайомих у селі.

На жаль, це не перша смерть українця у Чехії. Так, 10 жовтня у Празі охоронець клубу накинувся на мешканця Львівської області Павла Ратова. Він вдарив його ззаду в голову, чоловік упав і зазнав серйозної травми.

Майже місяць він провів у реанімації, але врятувати його не вдалося.

У березні у Чехії загинула молода мама з Івано-Франківщини Оксана Василів. Під час роботи в будівлі банку під нею провалилася скляна підлога, сиротою залишився її 4-річний син.

Читайте також: 16-річний хлопець перекинувся на мотоблоці і загинув.