Оце так!
Погода на суботу, 27 листопада: час правити могорич з Пилипів, Пилиповичів та Пилипівних
Вночі синоптики прогнозують невеликий дощ з мокрим снігом
Якою буде погода на Волині завтра:
27 листопада синоптики прогнозують у Луцьку хмарну з проясненнями погоду. Вночі невеликий дощ з мокрим снігом. Вдень без опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі 2-4⁰ тепла, вдень 4-6⁰ тепла.
Хмарно з проясненнями буде і на теренах Волинської області. Вночі невеликий дощ з мокрим снігом. Вдень місцями невеликий дощ. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с Температура вночі від 1⁰ морозу до 4⁰ тепла, вдень 2-7⁰ тепла.
Найтепліше 27 листопада було у 1949-му році – плюс 10,6 градуса, найхолодніше – у 1993-му році – мінус 12,0 градусів.
Народний прогноз погоди:
27 листопада відзначається день апостола Пилипа. Погода цього дня багато в чому визначала майбутній врожай: іній на Пилипа — до врожаю вівса, дощ — пшениці. Якщо хмарне небо чи випаде сніг — до негожого травня; іній на деревах — до морозу, туман — на відлиги, а якщо вночі був іній, вдень сніг не випаде. Прислуховувались і до пернатих «сусідів»: «На Пилипа ворона каркне — до відлиги».

Прогноз погоди на післязавтра:
28 листопада на Волині буде хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вдень невеликий дощ. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі від 2⁰ морозу до 3⁰ тепла, вдень 3-8⁰ тепла.

Читайте також: 60-річний лікар-гінеколог «лікував» своїх пацієнток «цілющим сексом».