Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Зеленський обіцяє стабільний опалювальний сезон, але не виключає часткових відключень на місцях

Президент запевнив, що масових відключень не буде.

Фото president.gov.ua.

Зеленський обіцяє стабільний опалювальний сезон, але не виключає часткових відключень на місцях

Глава держави прогнозує, що шантаж на місцевому рівні буде відбуватися то там, то там. При тім масові відключення виключає

Президент Володимир Зеленський запевнив у стабільності проходження нинішнього опалювального сезону в Україні та відсутності масових відключень тепла і світла. Водночас він не виключив часткових випадків відключень на місцях.

Про це він заявив 10 грудня в інтерв’ю телеканалу 1+1, передає Суспільне.

«У нас стабільна енергетична ситуація, як я і обіцяв, тому що ми про це домовлялись і на місцевому рівні, і з усією генерацією, представниками генерації. У нас є все для того, щоб забезпечувати нормальний перебіг опалювального сезону, стабільний, тарифи будуть нормальні, які ми і говорили. Відключень ніяких масових не буде», – сказав Зеленський.

Водночас він не виключив часткових випадків відключень на місцях: «Шантаж на місцевому рівні буде відбуватися то там, то там іноді, це такі кроки для того, щоб зробити якусь інформаційну невеличку хвилю, показати це в тих чи інших ЗМІ», – відповів він на запитання про випадки відключень і те, «коли закінчиться шантаж теплом і світлом».

«Шантаж на місцевому рівні буде відбуватися то там, то там іноді, це такі кроки для того, щоб зробити якусь інформаційну невеличку хвилю, показати це в тих чи інших ЗМІ», – відповів він на запитання про випадки відключень і те, «коли закінчиться шантаж теплом і світлом».

Як відомо, органи місцевого самоврядування та НАК «Нафтогаз» 30 вересня підписали меморандум про врегулювання питань у сфері постачання теплоенергії та гарячої води в опалювальний період 2021-2022 років.

Меморандум передбачає, що тарифи на тепло та гарячу воду для населення залишаться на рівні минулого опалювального сезону. Крім того, у рамках цього документа уряд зобов'язався виплатити відшкодування різниці між встановленим та ринковим тарифами на комунальні послуги, а також підтримати фінансово громади з низьким рівнем податкоспроможності.

Читайте також:«Луцьктепло» повідомило про зміни у квитанціях за листопад

Telegram Channel