Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Порошенко: зняття санкцій проти Північного потоку-2 –  це поразка нинішньої влади, але це ще можливо змінити

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Порошенко: зняття санкцій проти Північного потоку-2 – це поразка нинішньої влади, але це ще можливо змінити

За 8 років від початку російської агресії проти України завдяки санкціям, які запровадили західні союзники, економіка країни-агресора не мала жодного зростання

Про це в кулуарах Верховної Ради журналістам сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, пише eurosolidarity.org. Він зауважив, що нинішня влада послаблює позиції України, і зняття санкцій проти Північного потоку-2 - це поразка.   

«Я хочу наголосили, що за вісім років після того, як Росія напала на Україну, в них не було жодного року економічного зростання. Російська економіка, ВВП, російські фінансові потужності опинилися в піке. І це – саме завдяки санкціям, які були застосовані у тому числі і за моєю ініціативою. Вперше вони почались після того, як я взяв участь у засіданні Ради Європейського Союзу. І ми зберегли одностайність позиції всіх наших партнерів. Санкції були застосовані за окупацію Криму, за вторгнення на Схід нашої держави, за військовий напад в Керченській протоці, за підривну роботу в Україні», – зазначає Порошенко.

Я вважаю, що реальних наслідків, які зазнає Україна – причому не тільки в енергетиці, економіці, фінансах, а в першу чергу в питаннях безпеки, –  діюча влада поки що не може собі уявити

«На сьогоднішній день ми бачимо послаблення і ерозію української позиції. Першою поразкою є зняття санкцій по Північному потоку – 2 з боку американської адміністрації. Я вважаю, що реальних наслідків, які зазнає Україна – причому не тільки в енергетиці, економіці, фінансах, а в першу чергу в питаннях безпеки, –  діюча влада поки що не може собі уявити», – застерігає Петро Порошенко.

«Я залишаючись оптимістом. І можу сказати, що санкції, в тому числі і щодо незапуску Північного потоку-2 ще можливі. І наші дії можуть бути ефективніші», – резюмує Петро Порошенко.

Читайте також: Фракція «ЄС» у Київраді заявила про політичний тиск та стеження за депутатами​.

Telegram Channel