Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
У Франції шістьох дітей помилково щепили подвійною дозою вакцини від COVID-19

Лікар центру вакцинації невідкладно зв'язався із відповідними сім'ями, щоб поінформувати їх та призначити необхідні заходи.

Illustration of the vaccine american pfizer, Paris on 9 February 2021. Photograph by Magali Cohen / Hans Lucas.Illustration du vaccin americain pfizer, Paris le 9 Fevrier 2021. Photographie par Magali Cohen / Hans Lucas

Фото AFP.

У Франції шістьох дітей помилково щепили подвійною дозою вакцини від COVID-19

Діти отримали помилково дозу у 20 мікрограмів вакцини замість 10

У Франції в центрі вакцинації, розташованому в місті Ле-Ман, через медичну помилку шестеро дітей отримали подвійну дозу вакцини від COVID-19 виробництва фармацевтичної компанії Pfizer.

Як повідомляє Суспільне з посиланням на Le Figaro, інцидент стався 18 грудня.

«Діти отримали помилково дозу у 20 мікрограмів вакцини Comirnaty від Pfizer. Відзначивши цю аномалію, на додачу до заходів щодо доз наступних вакцин, лікар центру вакцинації невідкладно зв'язався із відповідними сім'ями, щоб поінформувати їх та призначити необхідні заходи», – йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, при цьому стандартна доза вакцини для дітей віком від 5 до 11 років становить лише 10 мікрограмів.

За даними Регіонального агентства охорони здоров'я, можливі поствакцинальні ефекти для цих шести дітей можуть полягати переважно в лихоманці та болях у тілі.

За даними Регіонального агентства охорони здоров'я, можливі поствакцинальні ефекти для цих шести дітей можуть полягати переважно в лихоманці та болях у тілі. Нині такі симптоми спостерігаються лише в однієї дитини, п’ятеро інших почуваються нормально.

У день інциденту прем’єр-міністр Франції Жан Кастекс відвідав зазначений центр вакцинації, де поспілкувався з кількома людьми, які прийшли туди, щоб зробити щеплення.

Читайте також:Жінка народила у Tesla, поки машина їхала до лікарні на автопілоті

Telegram Channel