Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
На Волині назвали команду чемпіонів 2021 року

Знай наших!

Колаж Олександра ФІЛЮКА, volyn.com.ua.

На Волині назвали команду чемпіонів 2021 року

Версія газети «Волинь» і сайту volyn.com.ua

Ніколи не здаються, на досягнутому не зупиняються – і стають чемпіонами, бо... НАПОЛЕГЛИВІ!

Слово «наполегливість» («perseverance»), яке, за версією британського Кембриджського словника, стало найпопулярнішим у 2021 році, бо його найчастіше шукали в інтернеті, підказало тему нинішнього новорічного номера «Волині».

Адже, коли ми почали формувати список його героїв, то швидко переконалися: слово справді, як кажуть, – у десятку! Точніше, в одинадцятку, як у випадку з командою року нашої газети.

Слово «наполегливість» («perseverance»), яке, за версією британського Кембриджського словника, стало найпопулярнішим у 2021 році.

Переконайтесь у цьому і ви: герої наших публікацій – прості люди, які своєю щоденною наполегливою працею змогли неймовірно вразити.

Команда чемпіонів 2021 року «Волинь»:

Медик Олег ЯКОВЕНКО, полярник Богдан ГАВРИЛЮК, педагог Наталія ВЕНГРИН, переможниця «Радіодиктанту-2021» Галина ШУРА, переможниця ЗНО-2021 Олена КОСТЮК, альпініст Микита БАЛАБАНОВ, учасник «Євробачення» Ігор Діденчук, паралімпійський чемпіон-2020 Сергій Ємельянов, срібна призерка Паралімпіади-2020 Марина МАЖУЛА, переможниця «Танців в зірками» Анна КАРЕЛІНА і волинський Фаберже Анатолій БОЙКО.

Знай наших!
Знай наших!

Розповіді про цих людей – протягом сьогоднішнього дня на сайті volyn.com.ua

 Читайте також у нас: «Да Вінчі: Герой України і «гроза» російських... дітей».


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.

Telegram Channel