Чоловік, який перехворів коронавірусом, каже, що його член став коротшим на 4 см - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 32.06
Чоловік, який перехворів коронавірусом, каже, що його член став коротшим на 4 см

Американець поскаржився, що почувається невпевнено.

Фото Pixabay.

Чоловік, який перехворів коронавірусом, каже, що його член став коротшим на 4 см

30-річний американець стверджує, що переніс захворювання у тяжкій формі влітку 2021 року

Після хвороби човік зіткнувся з певними проблемами. Він поскаржився медикам на проблеми з ерекцією та зменшення статевого органа на 4 см. Про це повідомляє «Гордон» із посиланням на The Sun.

За даними фахівців, вірус може проникати у кровоносні судини статевого члена, спричиняючи їх ушкодження.

«Мій пеніс зменшився. До того, як я захворів, він був більшим за середній, не величезний, але безперечно більший, ніж звичайний. Очевидно, це пов'язано з пошкодженням судин, і мої лікарі, схоже, вважають, що це назавжди. Це не повинно мати особливого значення, але це дуже вплинуло на мою впевненість у своїх силах у ліжку», – розповів американець.

Читайте також: На Волині судитимуть працівника лікарні, який масово підробляв ковід-сертифікати.

Уролог пояснив, що до зменшення члена могла призвести еректильна дисфункція, під час якої тканини пеніса могли зарубцюватися. Також, за даними фахівців, вірус може проникати у кровоносні судини статевого члена, спричиняючи їх ушкодження.

Зазначають, що університетський коледж Лондона провів дослідження тривалих симптомів коронавірусної інфекції, виявивши у пацієнтів із 56 країн 203 різні симптоми. Згідно з висновками, опублікованими в журналі Lancet's EClinicalMedicine, на еректильну дисфункцію після COVID-19 скаржиться 15% чоловіків, а зменшення яєчок або члена відбулося у 5% хворих пацієнтів.