Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Поставила телефон на зарядку і залізла у ванну: подробиці загибелі студентки у Луцьку (Відео)

Дівина поставила на зарядку телефон і, тримаючи його в руках, полізла в ванну...

Фото Волиньпост.

Поставила телефон на зарядку і залізла у ванну: подробиці загибелі студентки у Луцьку (Відео)

21-річну дівчину вбило струмом у ванній

Трагедія сталася 22 січня в багатоповерхівці на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів. Близько 17-ї дівчина приймала ванну та паралельно користувалася телефоном.
Про це інформує ІА Волиньпост з посиланням на 12 канал.
Загибла – студентка, яка орендувала квартиру. Проживала з дівчатами, які і повідомили медиків. А такі випадки, додають, не поодинокі і часто люди помирають через власну необережність.

Сам смартфон чи навіть гаджет, підключений до портативної зарядки, опинившись у воді, не може вбити людину. А от мережева зарядка – запросто.

«Дівчина забула про всі правила безпеки, поставила на зарядку телефон і, тримаючи його в руках, полізла в ванну», – розповідає керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль.
Телефон випав з рук і відбулося замикання.

Сам смартфон чи навіть гаджет, підключений до портативної зарядки, опинившись у воді, не може вбити людину. А от мережева зарядка – запросто. На виклик прибула лікарська бригада. Реанімували з усіх сил, але безуспішно.
У ванній кімнаті ймовірність ураження електричним струмом вище, ніж в інших місцях квартири. Струм може проводити навіть підлога, а люди часто стають на неї мокрими ногами. Та й сучасні ванні приміщення насичені електроприладами, такими як фен, бойлер, пральна машина та інші корисні у побуті речі. Частина з них постійно підключена до електричної мережі. А це тільки посилює небезпеку ураження електричним струмом у разі їх несправності. На жаль, цих правил дотримуються далеко не всі.

Читайте також: Голова партії «Слуга народу» прийшла на публічний захід із сумкою за 25 тисяч доларів.

Telegram Channel