Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Мільйони українців і українок рвуться вступати в загони тероборони

Начувайся, клятий супостате!

Фото УНІАН.

Мільйони українців і українок рвуться вступати в загони тероборони

Кількість охочих уже сягає 56%

До лав територіальної оборони готові вже зараз вступити 56% українців.

Про це повідомив на прес-конференції в УНІАН виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко, посилаючись на результати соціологічного дослідження «Чи готові українці до великої війни».

Так, на запитання «Чи готові Ви особисто взяти участь у лавах тероборони у разі їх створення у Вашій громаді?» відповіли «однозначно так» - 19% респондентів і «скоріше так» - 37%. Зазначили, що скоріше не готові 28% опитаних, точно не готові – 16%.

Насправді, це більш ніж висока цифра на сьогодні. Є певний ентузіазм, є піднесення.

«Тобто ми можемо говорити, що 56% українців готові вступити до лав тероборони. Насправді, це більш ніж висока цифра на сьогодні. Є певний ентузіазм, є піднесення», - зазначив Денисенко.

При цьому він повідомив, що з числа опитаних чоловіків однозначно готові вступити до тероборони 31%, з числа жінок 11%; скоріше готові вступити до лав тероборони – ще 37% чоловіків та 37% жінок. «Тобто 68% чоловіків говорять про те, що готові до вступу до тероборони, і 48% жінок», - наголосив Денисенко.

За його інформацією, у ході дослідження вивчалось питання щодо того, наскільки українці відчувають себе убезпеченими. Для цього респондентам ставилось питання, чи достатньо дій з боку влади України для забезпечення захисту країни.

Відповідь «однозначно так» дали 5% опитаних, «скоріше так» – 31%, «скоріше ні» – 47% і «точно ні» – 17%.

Читайте також: «Подивіться, що коять із собою діти»: юна волинянка написала про своє життя в 13.

Telegram Channel