Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
«Я не знаю, як далі буду жити», – матір вбитого у кривавій бійні в Дніпрі військового

Тривають слідчі дії.

Фото УНІАН.

«Я не знаю, як далі буду жити», – матір вбитого у кривавій бійні в Дніпрі військового

Леоніду Черніку залишалося служити усього три місяці, проте його життя обірвала жахлива трагедія, яку влаштував 20-річний нацгвардієць Артемій Рябчук

Матір Леоніда Черніка, який учора загинув у кривавій бійні в Дніпрі, не знає, як їй далі жити. Жінка розповіла про свого сина, спогадами про військового також поділилися вчителька та продавчиня, яка його знала.

Про це повідомляє «Суспільне».

Я не переживу це, я не знаю, як я далі буду жити. Він для мене старший синок.

Леонід Чернік - одна з п'яти жертв стрілянини, яку влаштував 20-річний нацгвардієць Артемій Рябчук. Хлопець приїхав на строкову службу з Каховки, що на Херсонщині. До кінця служби йому залишалося усього три місяці.

«Ну що я можу сказати. Я не переживу це, я не знаю, як я далі буду жити. Він для мене старший синок. Я не знаю. Дуже хороший... Він просто був хорошим. Поганого ніхто про нього не скаже. Сусід он живе, теж постійно гуляти їздили. Не знаю, не знаю. Йому три місяці залишилось до дембеля», - розповіла матір загиблого військового.

Жінка додала, що її син вчився на електрозварювальника. Після служби він планував шукати роботу. Про смерть Черніка вже знає його вчителька. Вона попросила матір хлопця повідомити, коли його будуть ховати. Попрощатися із військовим прийдуть усі його однокласники.

Класна керівниця 19-річного Черніка, життя якого обірвала кривава бійня, поділилася теплими спогадами про нього.

«Це був мій перший випуск, як перша дитинка... Льоня за час навчання показав себе як дуже весела дитина. У нього були приятелі в школі, поза школою. Діти всі в один голос говорять, що саме в 9 класі, коли був наш випускний рік, діти всі так здружилися, що стали однією родиною. І зараз це для нас усіх величезна втрата. Він закінчив 9-й клас, він випустився у 2017-му році. За час, коли він вже випустився, ми кілька разів з ним бачилися. Дитина завжди привітна, охоче спілкувався зі мною», - розповіла вчителька.

Про загиблого військового також розповіла продавчиня, яка часто бачила Черніка до його від'їзду на службу. Жінка каже, що хлопець був ідеальним, чемним та вихованим. Про смерть хлопця знають не всі мешканці міста, ще не всі бачили новини.

Читайте також: «Щоб не доповіли, пальнув в операторшу», – солдат, який розстріляв своїх товаришів по службі, розповів хронологію своїх дій (Відео).

Telegram Channel