Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
На вихідних в Україну увірветься потепління

Буде холодно і сиро...

Фото superomsk.

На вихідних в Україну увірветься потепління

У суботу ще підморозить і будуть опади, а в неділю по всій країні вдень вже буде «плюс»

Погода на вихідних, 5 і 6 лютого, буде нестабільною. У суботу все ще очікуються морози до -10°...-12° та періодичні дощі зі снігом. У неділю погода зміниться, стовпчики термометрів поповзуть вгору, по всій країні вдень буде вище нуля, а опади - лише в окремих областях.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

У Луцьку в суботу вночі +1°, вдень +3°, невелика хмарність, мокрий сніг. У неділю - хмарно проясненнями, вночі -1°, вдень +3°.

Читайте також: «Трухін є куратором «Великого будівництва» в парламенті: Загребельська пояснила, чому Зеленський захищає нардепа .

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде похмуро, суцільна хмарність, температура повітря вночі -5°, вдень +2°, мокрий сніг. У неділю вночі очікується 0°, а вдень - до +2°, невелика хмарність.

  • У Львові в суботу вночі 0°, вдень +2°, невелика хмарність, мокрий сніг. У неділю вночі -1°, вдень +3°, похмуро, суцільна хмарність, сніг.
  • У Луцьку в суботу вночі +1°, вдень +3°, невелика хмарність, мокрий сніг. У неділю - хмарно проясненнями, вночі -1°, вдень +3°.
  • У Вінниці в суботу буде невелика хмарність, мокрий сніг. Температура повітря -3°...+2°. У неділю температура буде -2°...+2°, хмарно з проясненнями.
  • У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі 0°, вдень +5°. У неділю - невелика хмарність, -1°...+6°.
  • У Харкові в суботу температура вночі становитиме -8°, вдень -4°, хмарно з проясненнями. У неділю стовпчики термометрів покажуть -3°...+1°, невелика хмарність, сніг.
  • У Дніпрі в суботу - невелика хмарність, температура вночі -7°, вдень -2°. У неділю температура становитиме -1°...+1°, похмуро, суцільна хмарність.
  • У Сімферополі в суботу - похмуро, суцільна хмарність, -6°...+1°, мокрий сніг. У неділю - невелика хмарність, -1°...+2°, дощ зі снігом.
  • Жителів Маріуполя в суботу чекає суцільна хмарність, температура вночі -4°, вдень -1°. У неділю вночі очікується -1°, вдень +1°, хмарно з проясненнями, дощ.
  • У Краматорську в суботу буде похмуро, суцільна хмарність. Температура вночі -4°, вдень -7°. У неділю буде похмуро, суцільна хмарність, вночі -3°, вдень +2°, невеликий сніг з дощем.
  • У Сєвєродонецьку завтра буде похмуро, суцільна хмарність, температура вночі -10°, вдень -4°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, температура складе -5°, вдень +1°, невеликий сніг.

Реклама Google

Telegram Channel