Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Пора читати: в Луцьку центральну бібліотеку завезли нові книги для дорослих

Виставка триватиме до 13 лютого.

Фото Луцька міська рада.

Пора читати: в Луцьку центральну бібліотеку завезли нові книги для дорослих

Книжкові полиці Луцької центральної бібліотеки для дорослих поповнилися українськими виданнями, що надійшли в рамках реалізації державної Програми поповнення бібліотечних фондів. Загалом бібліотека отримала 245 примірників книг, при відборі яких були враховані інформаційні потреби сучасного користувача

Нові надходження представлені у бібліотеці на  книжковій виставці «Нові книги від Українського інституту книги», серед яких:

* Сучасна українська література

* Світова художня література

* Постаті історії і культури

* Детективи. Фантастика

* Психологія і педагогіка

* Науково–популярна література, видання із саморозвитку. 

Кожен відвідувач бібліотеки має нагоду дізнатися про літературні новинки, познайомитися з сучасними авторами та підібрати для себе найцікавішу літературу.

Під час презентації виставки бібліотекарі відділу обслуговування (абонемент) бібліотеки розповіли про новинки та їх авторів, рекомендували літературу за уподобаннями користувачів. Найцікавіші книги, за рекомендацією бібліотекарів відзначені креативними, яскравими закладками для книг, на яких зазначено: «Бібліотекарі рекомендують».

 

 Читайте також: «Дамо лиха закаблукам!»: Лучан кличуть вжарити на танцполі у Теремному.

Отож, кожен відвідувач бібліотеки має нагоду дізнатися про літературні новинки, познайомитися з сучасними авторами та підібрати для себе найцікавішу літературу.

Виставка триватиме до 13 лютого.

Департамент культури.

Реклама Google

Джерело: Луцька міська рада.
Telegram Channel