Марія Машкова виступає проти війни в Україні.
Донька російського актора розповіла, що батько вважає її зрадницею через підтримку Україну
Актор, який підтримав війну Путіна, закликав свою доньку бути «хорошою росіянкою»
Доньа актора Владіміра Машкова, який підтримав війну, розв'язану в Україні президентом РФ Владіміром Путіним і виступив на мітингу в Лужниках, присвяченому річниці анексії Криму, вважає свою доньку Марію зрадницею за антивоєнну позицію. Про це сама Машкова розповіла у інтерв'ю CNN, передає Дзеркало Тижня.
«It's just unthinkable and surreal. And the fact that so many Russian people, including my dad, believe that this violence is somehow justified, it breaks my heart.»
— CNN (@CNN) March 22, 2022
Russian actress Masha Mashkova condemns Putin’s invasion of Ukraine despite her famous father’s support of it. pic.twitter.com/YukE3wgbkq
Сама Марія вже шість років живе у США. В інтерв'ю вона розповіла, що говорила з батьком по телефону, той закликав її негайно повернутися до Росії, взявши з собою дочок, вибачитися за зраду і «бути хорошою росіянкою, бути з російським народом, щоб допомагати боротися з українськими нацистами».
Машкова також назвала «неймовірним» той факт, що «так багато росіян вірять, що це насильство хоч якось виправдане». Вона наголосила, що не впевнена, що тепер зможе повернутися до Росії.
Останні новини війни:
- Тактика не змінилася: Арестович розповів про характер воєнних дій на 27 день війни в Україні.
- Імовірність вторгнення в Україну з Білорусі дуже висока: сформовано перший ешелон військ.
- Ми ховаємо близько 40 людей в день, – мер Чернігова.
- У Чорнобаївці увосьме знищили окупантів: у мережі жартують, що Netflix потрібно випустити серіал.
- Нова партія зброї від США вже у дорозі в Україну, – Пентагон.
- У Чорнобаївці увосьме знищили окупантів: у мережі жартують, що Netflix потрібно випустити серіал
- США ведуть переговори щодо постачання в Україну засобів ППО великої дальності, які придбали таємно для вивчення технологій СРСР.
- Керівник Київщини: «Треба не дати ворогу перейти річку Ірпінь і піти на Київ» (Відео).
- Китай може припинити війну в Україні. Але не буде, – Bloomberg.
- Генштаб ЗСУ про 26 добу війни: українськівоїни відбили 13 атак ворога та знищили, зокрема, 14 танків.
- Колабораціоніст із Харкова видавав себе за переселенця та освідчувався путіну.
- Генштаб росії вимагає від Білорусі розпочати військову операцію в Україні.
- Країни Заходу розглядають надання Україні ППО великої дальності — Пентагон.
- Лукашенко обдурив Кремль із наступом на Волинь і Львів, Путін казиться, – Геращенко.
- «Ми не домовимось, ми не проголосуємо на референдумі за невідомо що. Ми просто переможемо, хоча й гіркою ціною», - Портніков.
Усі новини російсько-української війни – тут.