Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Путін і його генерали мають закінчити як нацисти, – міністр оборони Британії

Цей божевільний дід постане перед трибуналом (якщо доживе).

Карикатура Сергія Йолкіна.

Путін і його генерали мають закінчити як нацисти, – міністр оборони Британії

Багато лідерів країн Заходу у своїх виступах, присвячених перемозі над нацизмом, цього року згадують про війну в Україні, проводячи прямі та непрямі паралелі між діями гітлерівської Німеччини у Другій світовій війні та Росії зараз

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес вважає, що російське командування, як і президент Росії Володимир Путін, несе відповідальність за воєнні злочини під час масштабного вторгнення в Україну, які можуть бути зіставлені з діями нацистського режиму у роки Другої світової війни, передає УНІАН.

Здійснивши вторгнення в Україну, Путін, його оточення та генерали копіюють фашизм, тиранію більш ніж 70-річної давності, повторюючи помилки тоталітарних режимів минулого століття.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на виступ Воллеса у Національному музеї армії в Лондоні, уривки з якого цитують британські ЗМІ.

Воллес наголосив, що російського президента і командування чекає така ж доля, як і нацистів, які зазнали поразки і постали перед Нюрнберзьким трибуналом.

«Здійснивши вторгнення в Україну, Путін, його оточення та генерали копіюють фашизм, тиранію більш ніж 70-річної давності, повторюючи помилки тоталітарних режимів минулого століття, – заявив британський міністр. – Їхня доля зрештою виявиться такою ж».

За словами Воллеса, Путін «украв» історію боротьби російського народу з нацизмом для своїх політичних цілей. «Всі професійні військові мають бути обурені поведінкою російської армії», – наголосив британський міністр..

 Останні новини війни: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel