Курси НБУ $ 41.22 € 47.98
В РНБО закликали журналістів та публічних людей не допомагати ворогу в інформаційній війні проти України

Медійників просять не оцінювати перебіг бойових дій.

Фото Pxhere.

В РНБО закликали журналістів та публічних людей не допомагати ворогу в інформаційній війні проти України

У Раді нацбезпеки і оборони дали три поради ЗМІ

Центр протидії дезінформації РНБО звертається до лідерів громадської думки та журналістів, щоб ті не брали участі в інформаційній війні проти України та перевіряли усю інформацію в офіційних відомствах. 

«Наш ворог веде інформаційну війну проти кожного українця. Щодня він генерує десятки фейків про капітуляцію наших захисників, ініціативну здачу займаних позицій та небажання воювати за рідну землю», –йдеться у повідомленні відомства.

Утримуватися від публічних оцінок бойових дій, логістики тощо, адже тільки вище воєнне керівництво має повну інформацію з поля бою та може робити достовірні прогнози.

В РНБО закликають дотримуватися правил:

  • Верифікувати інформацію через офіційні відомства перед тим як у неї повірити та її поширити;
  • Не поширювати матеріали від «особистих джерел», що стосуються подій на фронті;
  • Утримуватися від публічних оцінок бойових дій, логістики тощо, адже тільки вище воєнне керівництво має повну інформацію з поля бою та може робити достовірні прогнози.

Читайте також: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Реклама Google

Telegram Channel