Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
В Україну мчить справжня літня спека: розжарить до +32°

Волинь-нова

В Україну мчить справжня літня спека: розжарить до +32°

Разом з потеплінням нагрянуть дощі і грози

Найближчого тижня в Україні очікується істотне потепління. На Сході та Півдні України стовпчики термометрів підійматимуться до +30° і навіть вище. Практично повсюдно пройдуть дощі, місцями - сильні та з грозами. Найпрохолодніше буде в західних областях України.

Про це повідомляє Погода УНІАН.

Так, тиждень в Україні почнеться з опадів і потепління. Дощі в цей день пройдуть в більшості західних, північних і місцями в центральних областях. На південному сході потеплішає до +27°...+ 29°, на решті території буде від +19° до +26°, а в Чернігівській області - до +16°.

Початок літа в Україні буде теплим, з невеликою хмарністю і локальними дощами.

В останній день весни, 31 травня, дощі та грози очікуються в більшості областей України. На заході буде +19°...+21°, на півночі повітря прогріється до +19°...+ 25°, у центральних областях буде +22°...+ 30°, на сході - до +31°, а на півдні України очікується +27°...+29°.

Початок літа в Україні буде теплим, з невеликою хмарністю і локальними дощами. Невеликі дощі, місцями - з грозами, 1 червня будуть зосереджені на сході, в центрі, а також у Рівненській, Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Повітря в цей день прогріється до +22°...+25°на заході та півночі України, і до +25°...+30° на решті території.

У четвер, 2 червня, опади в Україні сконцентруються на сході та в деяких центральних областях. Брязкає також у Сумській та Запорізькій областях, і в Криму.

По всій країні очікується вже літня температура: від комфортних +22°...+27°на заході та півночі, до +28°...+32° - на решті території.

Перед вихідними, 3 червня, погода в Україні мало чим зміниться. У більшості північних, центральних і східних областей очікуються грози, місцями - з дощами. На заході та півночі стовпчики термометрів покажуть +22°...+24°, на решті території - до +26°...+32°.

Перші літні вихідні порадують теплом і невеликими дощиками. Опади очікуються в неділю, 5 травня, на заході та місцями на півночі України. Загалом же буде сухо, невелика хмарність. У західних і північних областях традиційно буде трохи прохолодніше, а на сході, в центрі та на півдні - справжня літня температура, +24°...+30°.

Telegram Channel