Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Заступник Шольца став менше митися для економії російського газу

Віцеканцлер Німеччини Роберт Габек власним прикладом надихає співвітчизників економити російський газ.

Фото: Главком.

Заступник Шольца став менше митися для економії російського газу

Німецька влада закликала співвітчизників приготуватися до повного відключення постачання газу з росії Повний

Віцеканцлер Німеччини Роберт Габек власним прикладом агітує співвітчизників економити російський газ.

Про це політик, який займає і посаду міністра економіки та проблем зміни клімату, заявив у ефірі федерального телеканалу ZDF.

Він зазначив, що уже почав економити газ, який надходить до Німеччини з території Росії, значно скоротивши час прийняття душу.

Зокрема, віцеканцлер пропонує знизити опалення взимку хоча б на один градус, більше подорожувати потягами, а не літаками, а також провести гідравлічне балансування опалення, що також дозволить витрачати на обігрів помешкань менше газу.

Габек запропонував німцям низку заходів, які допоможуть зекономити блакитне паливо і зменшити залежність від російських енергоносіїв. Зокрема, віцеканцлер пропонує знизити опалення взимку хоча б на один градус, більше подорожувати потягами, а не літаками, а також провести гідравлічне балансування опалення, що також дозволить витрачати на обігрів помешкань менше газу.

Відповідаючи на питання телеведучої про можливість повного перекриття Володимиром Путіним газового крану, міністр економіки заявив: «Я б збрехав, якби сказав, що виключаю такий розвиток подій». Тож, наголосив Роберт Габек, кожен німець має приготуватися до суворої економії енергії.

Нагадаємо, раніше Габек заявив, що федеральний уряд планує перезапустити свої вугільні електростанції. Цей та інші екстрені заходи, до яких планує вдатися Берлін, потрібні для щоб зменшити споживання російського азу. 

Читайте також: Німеччина та Нідерланди от-от передадуть Україні 12 гаубиць PzН 2000

Telegram Channel