Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Має всі шанси на зіткнення з Землею: вчені розповіли, коли нашу планету може атакувати астероїд

Фото ілюстративне / Фокус.

Має всі шанси на зіткнення з Землею: вчені розповіли, коли нашу планету може атакувати астероїд

Науковці провели кілька досліджень

Учені-астрономи вже кілька місяців пильно стежать за підозрілим космічним об'єктом – астероїдом 2021 QM1, який визнали найнебезпечнішим серед усіх. Науковці передбачили, що це небесне тіло має всі шанси на зіткнення з нашою планетою, розповідає «Дивогляд« із посиланням на Space.

Астрономи виявили об'єкт 2021 QM1 у серпні 2021 року. За короткий термін вони встановили, що астероїд з великою ймовірністю зіткнеться з нашою планетою. За попередньою інформацією катастрофа має відбутися у квітні 2052 року. 

Рік активного проведення досліджень допоміг ученим встановити ризики зіткнення астероїда з нашою планетою і які наслідки воно матиме. Вважається, що зіткнення дорівнюватиме вибуху атомної бомби, яка була скинута на японське місто Хіросіма.

Астероїд з великою ймовірністю зіткнеться з нашою планетою. За попередньою інформацією катастрофа має відбутися у квітні 2052 року. 

«Ми вивчили траєкторію польоту астероїда і спрогнозували його майбутню орбіту, і всі розрахунки спочатку вказали на неминучість зіткнення з Землею 2052 року. Чим більше ми спостерігали за цим космічним каменем, тим вищим ставав ризик його падіння на планету», – сказав дослідник Річард Мойсс.

Решта досліджень продемонстрували, що астероїд почав віддалятися від нашої планети, а отже всі загрози зіткнення відпали самі собою.

Читайте також: Червнева спека в Європі побила кілька рекордів.

Telegram Channel