Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Путін мало не заснув під час доповіді Шойгу

Отакої!

Фото depositphotos.com.

Путін мало не заснув під час доповіді Шойгу

Останнім часом президент рф виглядає дуже погано: набрякле обличчя, дивні рухи — важка асиметрична хода

Весь світ із цікавістю і не без задоволення обговорює зовнішній вигляд та самопочуття кремлівського диктатора. Останнім часом у цьому намітилися деякі «позитивні зміни». Володимир Путін має все більш набряклий і виснажений вигляд, він чіпляється за стіл під час зустрічі, його кінцівки живуть своїм життям - то пританцьовує нога, то дивно тремтить рука, передає ТСН.

Якщо хоча б половина з озвучених ймовірних діагнозів Путіна правдиві, то, безумовно, хороші новини з'являться найближчим часом. А те, що деякі з діагнозів з великою часткою ймовірності близькі до істини, підтверджує останнє відео із зустрічі Путіна і Шойгу.

Путін мало не заснув під час доповіді Шойгу.

РНа зустрічі Путін мляво і без ентузіазму вимовляє вітання своїм військам, які в цілому також досягли вельми скромних успіхів, а якщо врахувати очікування на кшталт повної окупації України та підкорення Києва, то й зовсім нічого практично не змогли.

Під час промови Шойгу 69-річний Путін взагалі починає засинати. Мабуть, так звана «стероїдна лють», викликана медикаментами, які, за чутками, приймає Путін як лікування раку щитовидної залози, добряче втомила пацієнта. Або, не виключено, ми спостерігаємо дію якихось інших медикаментів.

Останні новини: 

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel