Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Розповіли, що можна буде вважати початком третьої світової війни (Відео)

«Єдине, що не дозволяє назвати цю війну Третьою світовою, - те, що всі події проходять поки на території України...»

Фото facebook.com/GeneralStaff.ua.

Розповіли, що можна буде вважати початком третьої світової війни (Відео)

Зараз президент рф намагається втягнути в свою програшну війну білорусь

Війна росії в Україні оголила багато процесів і, без перебільшення, розділила світ на багато груп. Об'єднує всіх лише страх бути втягнутими у Третю світову війну. 

Як йдеться в сюжеті FreeДом, одні вважають, що з агресором можна і потрібно домовлятися, інші - що міжнародна ізоляція і санкції виснажать Росію, а без грошей і війни не буде. Треті думають, що, посиливши оборону України, непрямими методами, зброєю, можна домогтися виснаження армії рф, передає УНІАН.

Третя світова війна в гібридній формі вже йде повним ходом. Світ вже воює з диктатором путіним і його поглядами на світоустрій

«Але всі вони помиляються - Третя світова вже йде. Єдине, всі очікували, що вона буде схожа на Другу світову, тільки ще більш руйнівною. Але те, що вона буде настільки гібридною, не зміг передбачити жоден провидець», - зазначають журналісти.

Єдине, що не дозволяє назвати цю війну Третьою світовою, - те, що всі події проходять поки на території України. 

Зазначається, що з часів Карибської кризи 1960-х років світ не був настільки близький до ядерної війни. Те, про що не говорили багато десятиліть, знову на слуху. Путін махає ядерною кнопкою.

Зараз президент РФ намагається втягнути в свою програшну війну Білорусь, яка вже замазана кров'ю укранців. Якщо білоруси зважаться напасти на Україну, це буде початком Третьої світової війни з непередбачуваними наслідками для багатьох країн.

«Третя світова війна в гібридній формі вже йде повним ходом. Світ вже воює з диктатором путіним і його поглядами на світоустрій», - підсумували в сюжеті FreeДом.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel