Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Порошенко показав вражаюче відео, як найбільший танковий тягач Oshkosh везе на фронт броньовики Spartan

Разом - до перемоги!

Фото із сторінки Петра Порошенка у Facebook.

Порошенко показав вражаюче відео, як найбільший танковий тягач Oshkosh везе на фронт броньовики Spartan

Петро Порошенко у соцмережах показав вражаюче відео потужної військовоі техніки, яка їде на фронт

«Українці разом можуть робити унікальні речі. FV 105 Sultan — одна з модифікацій знайомого вам броньовика Spartan, та монстр Oshkosh M1070 — яскравий тому приклад», – написав Порошенко у Facebook.

«Ці надзвичайно корисні броньовані машини вже їдуть підтримувати нашу піхоту в зоні ведення бойових дій. А допомагає їм доїхати один з найбільших танкових тягачів у світі», – розповів він.

«Дякую кожному, хто долучився до цієї ініціативи. Це — потужний внесок у нашу перемогу».

«Дякую кожному, хто долучився до цієї ініціативи. Це — потужний внесок у нашу перемогу», – наголосив п’ятий Президент України.

«Фонд Порошенка, ГО Справа Громад та всі, хто донатить, ви вже визначилися, що будемо купувати наступним?», – натякнув Порошенко.

 

 Загалом з 24 лютого після початку повномасштабного російського вторгнення у Порошенка спрямували на підтримку ЗСУ більше 1 млрд 650 млн грн. За ці кошти було придбано: бронежилети, кевларові шоломи, зброю (зокрема кулемети, снайперське обладнання та інше), пікапи, вантажівки, тягачі та бронемашини, тепловізори, дрони, прилади нічного бачення, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування (в тому числі велика кількість зерна і продуктові набори як для військових, так і для мешканців визволених міст).

Telegram Channel