Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
У Луцьку військовий, який втратив ноги на війні, одружився з коханою (Відео)

Разом до Перемоги!

Фото Суспільне.

У Луцьку військовий, який втратив ноги на війні, одружився з коханою (Відео)

Освідчився військовослужбовець у листопаді

14 січня військовослужбовець Сергій Копищик, який під час виконання бойового завдання втратив обидві ноги, одружився з коханою Світланою Калецькою, повідомляє Суспільне.

Вінчатися та гуляти весілля молодята планують після того, як Сергій стане на протези.

Світлані та Сергію – 24 роки, пара познайомилася на святкуванні Нового 2022 року. Дівчина працює фельдшером швидкої, а Сергій до початку війни був автомеханіком. 24 лютого чоловіка мобілізували, тож спілкування продовжилось у телефонному режимі. У липні боєць отримав поранення, довелося ампутувати обидві ноги. Перші побачення пари відбулися в госпіталі. В листопаді Сергій освідчився коханій.

Сергію допомагала збиратися під вінець майбутня теща, мама Світлани. Він виїжджав до РАЦСу із будинку нареченої, у селі Покащів.

«Я знаю, що все буде нормально, але чогось хвилююся, я без поняття», – зізнався Сергій під час підготовки до поїздки у РАЦС.

Наречена дещо спізнилася на розпис через візит у салон краси. «Хотіла підготуватися, щоб бути найгарнішою. Біля коханого і я знаю, що я кохана, і я розцвітаю сама і знаю, що все буде найкраще», – каже наречена.

Біля РАЦСу на молодят чекали гості, побратими нареченого, родичі та друзі.

Прийшов на одруження також побратим Сергія – Олексій, який три дні тому теж одружився. Через кілька днів боєць повертається у стрій.

Щоб потрапити у РАЦС Сергію знадобилася допомога. Його на візку сходами підняли друзі. Вінчатися та гуляти весілля молодята планують після того, як Сергій стане на протези.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel