Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Президент Чехії Земан: «путіна скинуть або військові, або бізнесмени»

78-річний Мілош Земан є президентом Чехії з 8 березня 2013 року.

Фото із сайту dw.com.

Президент Чехії Земан: «путіна скинуть або військові, або бізнесмени»

А донедавна ще він так вірно служив кремлівському карлику...

Президент Чехії Мілош Земан, який незабаром складе із себе президентські повноваження, заявив, що путіна від влади усунуть або військові, які розуміють слабкість свого керівництва, або бізнесмени, які відчувають влив санкцій проти РФ. Про це повідомляє видання České noviny.

За словами Земана, «у бізнесменів є виправдане відчуття, що антиросійські санкції суттєво шкодять їхнім інтересам».

«Не виключено, що якщо російські війська і надалі залишатимуться в Україні, путіна скинуть або військові, або бізнесмени. Солдати програють, і вони відчувають, що це через те, що політичне керівництво країни слабке і недостатньо їх підтримує», – цитує президента видання.

Земан також заявив, що порадив би путіну вивести війська з України.

«Я б йому абсолютно по-дружньому сказав, щоб він виводив армію з України. Ніхто не хоче, щоб він на словах визнав свою помилку, він міг би визнати її, вивівши армію», – сказав він.

Земан також заявив, що порадив би путіну вивести війська з України.

Видання зазначає, що після повномасштабного вторгнення Земан змінив свою позицію, наприклад щодо санкцій, які він раніше критикував. Він також заявив, що його відносини з путіним базуються на економічній дипломатії, оскільки раніше росія була постачальником «дуже дешевої енергетичної сировини».

«Оскільки я хочу захищати інтереси чеської економіки, у мене не було абсолютно жодних причин виступати проти володимира путіна. Все змінилося лише після нападу на Україну, тому що це вже те, що навіть економічна дипломатія може пробачити», – додав президент Чехії.

До речі, у Чехії за підсумками першого туру виборів президента ексгенерал НАТО Петр Павел (активно підтримує Україну) обійшов колишнього прем’єр-міністра екскомуніста Андрея Бабіша (висловлює проросійські погляди). Хто з кандидатів стане президентом – визначить другий тур через два тижні.

Читайте також на volyn.com.ua: «Волинянин пройшов крізь пекло російського полону і хірургічні операції після поранення».

Telegram Channel