Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Маневичани зібрали рекордну суму для ЗСУ на різдвяному марафоні

І щедрують сьогодні з думкою про воїнів.

Фото: Маневицька селищна громада.

Маневичани зібрали рекордну суму для ЗСУ на різдвяному марафоні

Культурну акцію провели на підтримку рідної армії

У приміщенні Центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради вже традиційно відбувся благодійний мистецький захід «Бог багатий милосердям», цьогоріч -- на підтримку наших Збройних Сил України, йдеться на фейсбук-сторінці Маневицької селищної ради.

На початку заходу учасники марафону, присутні у залі глядачі, молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто на вівтар свободи поклав найцінніше – своє життя.

До присутніх зі словами вітань з нагоди різдвяних свят звернувся секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик, який щиро подякував кожному, хто долучився до такої вкрай потрібної справи, адже всі зібрані кошти під час марафону буде використано на потреби ЗСУ.

 

 

Впродовж марафону на сцені виступали: вихованка студії «Троянда-С» Центру культури та дозвілля Людмила Коснюк, хор Храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії разом з настоятелем – протоієреєм Михайлом Мельничуком, хор Храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» разом з настоятелем Тарасієм Огородником, хор Свято-Воскресенського Храму з настоятелем Сергієм Шемчуком, Хор Свято-Георгієвського храму села Будки, представники Церкви Християн Віри Євангельської «Вефіль» з пастором Анатолієм Тарасюком.

 

 

Всього під час марафону було зібрано майже 18 тисяч гривень.

Глядачі майже дві години насолоджувалися різдвяними колядками і щедрівками та мали змогу долучитися до благодійної акції, проявивши милосердя, любов і доброту. Всього під час марафону було зібрано майже 18 тисяч гривень.

Читайте також: «Донька загиблої медикині з Волині клопоче про присвоєння мамі Героя України»

Telegram Channel