Курси НБУ $ 41.47 € 46.38
Чи треба збивати температуру тіла?

Увага: всі ці поради стосуються тільки дорос­лих!

Фото із сайту 7clinic.com.ua.

Чи треба збивати температуру тіла?

Не слід робити цього, якщо вона не перевищує 37,50С, адже під дією високої температури спалюються шлаки

Окрім того, у відповідь на високу тем­пературу за кілька днів виробиться інтер­ферон, який активізує в організмі кліти­ни-кілери. Вони доб’ють вірус, котрий ще залишився в організмі, інформує «Високий замок».

Температура тіла понад 39,50С свідчить про порушення те­плорегулятивних процесів. Що відбува­ється?

Спазмують судини шкіри, тепло не виділяється назовні, починається процес перегрівання. І токсини ще потужніше б’ють по внутрішніх органах. У цьому разі потрібно вживати рідину.

Усі ці поради стосуються тільки дорос­лих. Якщо підвищилася температура у ди­тини, особливо у немовляти, слід негайно порадитися з лікарем і виконувати його призначення, оскільки висока температура впродовж тривалого часу може негативно позначитися на стані підшлункової залози, навіть призвести до діабету.

Якщо підвищилася температура у ди­тини, особливо у немовляти, слід негайно порадитися з лікарем і виконувати його призначення, оскільки висока температура впродовж тривалого часу може негативно позначитися на стані підшлункової залози, навіть призвести до діабету.

До речі, температура тіла дорослої людини може коливатись у дуже широкому діапазоні: наприклад, у роті термометр може зафіксувати температуру від 36.4°С до 37.6°С!

айнижча температура тіла – вранці, о 5-6 годині ранку, а найвища – ввечері, о 17.00. Протягом дня різниця температури може коливатись у межах 0,5-1°С.

Пам’ятаймо, що термометр до і після використання необхідно мити водою з милом або протирати спиртом. 

Читайте також на volyn.com.ua: «Погрожуючи гранатою, син цілий тиждень не віддавав тіла померлої матері».

Реклама Google

Telegram Channel