Курси НБУ $ 42.39 € 49.86
Новий штам COVID-19 «Кракен» уже в Україні

Бережіть себе та рідних.

Фото: УНН.

Новий штам COVID-19 «Кракен» уже в Україні

Зафіксували перший випадок зараження

В Україні зафіксували перший випадок зараження новим підвидом штаму «Omicron» XBB.1.5, або «Кракен», передає УНН із посиланням на МОЗ.

За даними МОЗ, випадок зараження новим штамом COVID-19 був зафіксований у Сумській області у людини, яка не пройшла курс вакцинації проти коронавірусу.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, XBB.1.5 не має специфічних мутацій, які б могли робити його більш небезпечним, ніж інші субваріанти. Тим не менш, порівняно з попередніми штамами, XBB.1.5 найбільш ефективно ухиляється від імунної відповіді людини та здатний викликати серйозні захворювання у людей похилого віку та людей з ослабленим імунітетом.

Випадок зараження новим штамом COVID-19 був зафіксований у Сумській області у людини, яка не пройшла курс вакцинації проти коронавірусу.

Читайте також: На Волині побільшало хворих на коронавірус.

Реклама Google

Telegram Channel