Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Сьогодні на Рівненщині вимикатимуть світло: графік на 5 лютого

Майте на увазі.

Фото: Главком.

Сьогодні на Рівненщині вимикатимуть світло: графік на 5 лютого

Ситуація динамічна - можливі екстрені відключення поза графіком

Для зручності споживачів «Рівнеобленерго» оприлюднює графіки погодинних відключень електричної енергії.

Внаслідок пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури в енергосистемі України та Рівненської області зберігається дефіцит потужності.

НЕК «Укренерго» доводить ПрАТ «Рівнеобленерго» ліміти споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається.

Перевищення доведених до ПрАТ «Рівнеобленерго» лімітів призводить до потреби у застосуванні аварійних обмежень для збалансування енергосистеми.

ПрАТ «Рівнеобленерго» згідно з доведеними величинами потужності розробляє графіки стабілізаційних відключень.

В обленерго просять звернти увазу:

  • у випадку зростання навантаження на мережі та необхідністю обмежити потужність, за командою диспетчера НЕК «Укренерго» про екстрене зниження потужності, можуть застосовуватися додаткові обмеження електропостачання.
  • у випадку значного перевантаження мереж можливі аварійні відключення поза графіком. В зв’язку з цим може змінюватися і тривалість відключень.
  • графіки не застосовуються до об’єктів критичної інфраструктури й споруд, які заживлені від тих самих мереж, що й ці об’єкти.

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг диспетчерами «Рівнеобленерго».

 Графік погодинних відключень у Рівненській області

 Графік погодинних відключень у м. Рівне

З метою забезпечення надійного і якісного надання послуг з електропостачання ПрАТ „Рівнеобленерго» здійснює капітальний та поточний ремонт електрообладнання, проводить чистку трас ліній електропередачі. Виконання вищеописаних робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж.

У випадку значного перевантаження на мережі можливі аварійні відключення поза графіком. В зв’язку з цим може змінюватися і тривалість відключень.

В обленерго перепрошують за тимчасові незручності і нагадують, що це робиться, в першу чергу заради безпеки населення.

 Планові ремонтні роботи

 Аварійні відключення

На виконання вимог Кодексу систем розподілу та Правил роздрібного ринку електричної енергії ПрАТ «Рівнеобленерго» надає інформацію щодо аварійних перерв в електропостачанні споживачів.

Однією із основних причин аварійного відключення обладнання ПрАТ «Рівнеобленерго» є несприятливі погодні умови. Рівненська область займає одне з перших місць по Україні за частотою виникнення небезпечних метеорологічних явищ, кількість яких в останні 10-15 років коливається зі стійкою тенденцією до збільшення. Основними періоди коли виникають такі явища є грозовий та осінньо-зимовий періоди.

Фахівці ПрАТ «Рівнеобленерго» постійно докладають усі зусилля для оперативного відновлення електропостачання та усунення наслідків стихій. Також ПрАТ «Рівнеобленерго» звертається до споживачів з проханням бути максимально уважними та обережними під час перебування поруч з електричними лініями та обладнанням, не намагатися самостійно відновлювати електропостачання та у випадку виявлення пошкодження обладнання негайно телефонувати до кол-центру компанії.

Читайте також: Мільярдер із США, який працював на Рівненщині, відправить в Україну трактори.

Telegram Channel