Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
У Нововолинській громаді хочуть забезпечувати бійців безкоштовними протезами

Важливе для воїнів.

Фото з відкритих джерел.

У Нововолинській громаді хочуть забезпечувати бійців безкоштовними протезами

Нововолинська лікарня має потужну матеріально-технічною базу та кваліфікований кадровий потенціал, оснащена сучасним високотехнологічним медичним обладнанням. В закладі працює ортопедо-травматологічна служба

Бійців Нововолинської громади, які втратили кінцівки у війні з росією, хочуть забезпечувати безоплатними протезами місцевого виробництва.

Проєкт рішення відповідної програми співробітництва оприлюднили на сайті Нововолинської міської ради, інформує medicine.rayon.in.ua.

Відповідно до Програми співробітництва між Нововолинською міською радою, Нововолинською центральною міською лікарнею і Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрпротез»,  планується протягом 2023-2025 років забезпечувати учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни безкоштовним протезуванням кінцівок.

Планується протягом 2023-2025 років забезпечувати учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни безкоштовним протезуванням кінцівок.

«Через повномасштабну війну Росії проти України тисячі українців, серед яких десятки військовослужбовців з Нововолинської міської територіальної громади, отримують важкі поранення. Багато постраждалих втрачають кінцівки. Для відновлення повноцінного життя таким людям потрібні спеціальна реабілітація та протезування. За вказаних умов актуальною є Програма співробітництва щодо забезпечення учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни безкоштовним протезуванням кінцівок (далі – Програма), яка дасть змогу на належному рівні забезпечити постраждалим після ампутаційну реабілітацію, адаптацію у побуті та повернення до звичного способу життя», – йдеться у програмі.

Так, Нововолинська лікарня має потужну матеріально-технічною базу та кваліфікований кадровий потенціал, оснащена сучасним високотехнологічним медичним обладнанням. В закладі працює ортопедо-травматологічна служба, функціонує відділення фізичної та реабілітаційної медицини. Зазначені переваги і функціональні можливості лікарні дозволяють виготовляти на базі лікарні  протезні вироби, забезпечити повноцінну після ампутаційну реабілітацію та протезування кінцівок учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни.

Відтак на базі лікарні одне з приміщень хочуть віддати у користування ТЗОВ «Укрпротез» для виготовлення протезів, аби забезпечити безкоштовним протезуванням кінцівок учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Нововолинська лікарня, своєю чергою, забезпечуватиме після ампутаційною реабілітацією (в тому числі реабілітації після протезування) учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до діючих стандартів.

Фінансування програми будуть здійснювати за кошти державного та місцевих бюджетів, фінансових ресурсів Нововолинської лікарні та ТОВ «Укрпротез», інвестиційних коштів, у тому числі міжнародної технічної допомоги. та інших джерел, не заборонених законом.

Остаточне рішення щодо даної Програми прийматимуть депутати на сесії.

Читайте також: «Волинський Герой: «Якби мені назад ногу, то був би на фронті»

Telegram Channel