Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Рівненщина – лідер за кількісю нових хворих на COVID-19

Рівень вакцинації в області - нижче середнього.

Фото Укрінформ.

Рівненщина – лідер за кількісю нових хворих на COVID-19

У Рівненській області - найбільше в Україні хворих на COVID-19. Водночас в області і найвищий рівень діагностики захворювання

Про це повідомив генеральний директор Рівненського центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Роман Сафонов під час онлан-брифінгу. Так, за його словами, на сьогодні 15% хворих на ГРВІ мають коронавірус. А це найбільший показник серед усіх областей України, інформує Рівненська ОВА.

В області в середньому щодня проти COVID-19 вакцинується 250-300 осіб.

 «Такий високий рівень захворюваності зумовлений тим, що показник вакцинації є нижчим середнього. 3а 3 роки пандемії, на жаль, люди не навчилися дотримуватися елементарних протиепідемічних норм та правил. Проте ця ситуація не потребує жорстких заходів, мова йде, більшою мірою, про взаємну відповідальність. Разом із тим такі показники захворюваності на Рівненщині обумовлені ще й кращим в Україні рівнем діагностування COVID-19», - зазначив Роман Сафонов.

Директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я ОДА Олег Вівсяник Вівсяник додав, що в області в середньому щодня проти COVID-19 вакцинується 250-300 осіб. Проте цей показник, зважаючи на ріст захворюваності, є низьким.

Також Рівненщина отримала 1200 доз вакцин для проведення щеплень для дітей віком 5-11 років.

Telegram Channel