![На Волині дитині в око потрапив дріт з батога (Фото 18+)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/35/a6j2cq-muew36dpoiapmlitewpqkkzotbt3535m.jpg)
На Волині дитині в око потрапив дріт з батога (Фото 18+)
Хлопчика прооперували в обласній лікарні
Дитина потрапила до медзакладу з з проникаючим пораненням ока та стороннім тілом (дріт з батога). Вдома робили невдалу спробу самостійно витягнути дріт. повідомлено на сторінці Волинського обласного перинатального центру.
У відділенні офтальмології з центром хірургії ока Волинської обласної дитячої клінічної лікарні хлопчик успішно прооперований. Зір відновлено до 100%.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/mx/cguzv4-0x0-640x480-ztxpa4nxj2ykrxxkw6in42f53cskzmxc.jpg)
Травми ока надзвичайно різноманітні. Від легких, що не впливають на зір, до тяжких, які вимагають оперативного лікування. Сьогодні мова піде про поранення очей з наявністю сторонніх тіл. Практично ніхто не застрахований від такого випадку. Тому усім варто знати, як поводитись у таких ситуаціях.
Найчастіше сторонні тіла потрапляють в око при роботі з металом, користуванні бензопилою, «болгаркою», газонокосаркою та іншими приладами, що надають уламкам високої швидкості. Тому в таких випадках необхідно користуватись захисними окулярами.
Якщо ви бачите стороннє тіло, що частково чи повністю знаходиться в очному яблуці чи вколочене в оболонки ока, не намагайтеся самостійно його видалити. Це дуже небезпечно, оскільки може призвести до додаткової травматизації структур ока та занесення інфекції. Видалення стороннього тіла повинно проводитись лише в умовах медичного закладу.
Читайте також: Бузкова пора: синоптики розповіли, чи буде на Волині сонячно й з дощем.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)