Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
На Волині дитині в око потрапив дріт з батога (Фото 18+)

Волинь-нова

На Волині дитині в око потрапив дріт з батога (Фото 18+)

Хлопчика прооперували в обласній лікарні

Дитина потрапила до медзакладу з з проникаючим пораненням ока та стороннім тілом (дріт з батога). Вдома робили невдалу спробу самостійно витягнути дріт. повідомлено на сторінці Волинського обласного перинатального центру.

У відділенні офтальмології з центром хірургії ока Волинської обласної дитячої клінічної лікарні хлопчик успішно прооперований. Зір відновлено до 100%.

 

 

 

 Травми ока надзвичайно різноманітні. Від легких, що не впливають на зір, до тяжких, які вимагають оперативного лікування. Сьогодні мова піде про поранення очей з наявністю сторонніх тіл. Практично ніхто не застрахований від такого випадку. Тому усім варто знати, як поводитись у таких ситуаціях.

Найчастіше сторонні тіла потрапляють в око при роботі з металом, користуванні бензопилою, «болгаркою», газонокосаркою та іншими приладами, що надають уламкам високої швидкості. Тому в таких випадках необхідно користуватись захисними окулярами.

Якщо ви бачите стороннє тіло, що частково чи повністю знаходиться в очному яблуці чи вколочене в оболонки ока, не намагайтеся самостійно його видалити. Це дуже небезпечно, оскільки може призвести до додаткової травматизації структур ока та занесення інфекції. Видалення стороннього тіла повинно проводитись лише в умовах медичного закладу.

Читайте також: Бузкова пора: синоптики розповіли, чи буде на Волині сонячно й з дощем.

Telegram Channel