Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
В Міноборони пояснили, навіщо рашисти підірвали Каховську ГЕС

Після підриву ГЕС і потопу армія РФ переміщує свої найбільш боєздатні частини з Херсонського напрямку.

Фото ТСН.

В Міноборони пояснили, навіщо рашисти підірвали Каховську ГЕС

Руйнуванням Каховської ГЕС російське керівництво намагається відволікти частину сил та ресурсів Сил оборони України

Армія РФ переміщує свої найбільш боєздатні частини з Херсонського напрямку. Зокрема йдеться про підрозділи морської піхоти та повітряно-десантні війська.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, пише ТСН.

Підрив Каховської ГЕС вочевидь здійснювався з розрахунку не допустити проведення наступу Силами оборони України на Херсонському напрямку.

За її словами, мета підриву Каховської ГЕС росіянами стає очевидною. «Враховуючи власні втрати та обмеженість в резервах, тим самим розуміючи нездатність стримати український наступ на різних напрямках, командування російських окупаційних військ вирішило «звузити» можливу географію активних дій ЗСУ», - зазначила Маляр.

У Міноборони кажуть, що підрив Каховської ГЕС вочевидь здійснювався з розрахунку не допустити проведення наступу Силами оборони України на Херсонському напрямку та вивільнити необхідні резерви для їх перекидання на Запорізький та Бахмутський напрямки.
«Також, руйнуванням Каховської ГЕС російське керівництво намагається відволікти частину сил та ресурсів Сил оборони України на ліквідацію техногенної катастрофи, тим самим унеможливити звільнення окупованих територій на лівобережній частині Херсонської області», - резюмувала Ганна Маляр.

Реклама Google

Telegram Channel