Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
На Бахмутському напрямку і на Півдні є просування, - Маляр

Все буде Україна.

Фото: Генштаб ЗСУ.

На Бахмутському напрямку і на Півдні є просування, - Маляр

Контрнаступ триває

На Бахмутському напрямку російські війська не можуть ефективно стримувати Сили оборони, просування яких за попередні півтора тижня в зоні оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» становило понад 3 кілометри. На Півдні поступово, але впевнено також відбувається просування Збройних сил. Про це сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час брифінгу у четвер, пише УНН.

«Станом на сьогодні Збройні сили України і всі Сили оборони знаходяться як в наступальному процесі, так і в оборонному. Тобто сьогодні ми здійснюємо і наступ на декількох напрямках, і оборону. Тому що ворог так само здійснює наступальні дії», - сказала Маляр.

Бахмутський напрям

«На Бахмутському напрямку ворог станом на зараз підтягує додаткові резерви та всіма силами намагається не допустити просування українських Сил оборони. Нами зафіксовано пересування з півдня ворожого підрозділу десантно-штурмового саме на Бахмутський напрямок. І, власне, ворог там продовжує концентрувати величезні свої зусилля - як особового складу, так і військової техніки - для того, щоб не давати просуватися ЗСУ», - зазначила вона.

Разом з тим Сили оборони, з її слів, «не дають ворогу реалізувати його плани, тому ворог не може там просуватися і ворог не може там ефективно стримувати ЗСУ».

«Тому за попередні півтора тижня просування в зоні ОСУВ «Хортиця» склало більше 3 кілометрів», - повідомила Маляр.

Південь

«Що стосується південного напрямку, - там, ви знаєте, що по декількох напрямках триває наступ - там так само поступово, але впевнено відбувається просування Збройних сил. Разом з тим, ворог здіснює потужний опір, там Збройні сили стикаються з суцільним мінуванням полів, з використанням дронів-камікадзе, з інтенсивними обстрілами, і ворог просто так, звісно, свої позиції не здає», - повідомила заступниця міністра.

«Тому зараз скрізь тривають бої і триває потужне протистояння з доволі сильним противником - з російською федерацією», - зауважила вона.

Читайте також: Ще 12 російських танків і гелікоптер стали купою брухту: свіжі втрати ворога на 15 червня.

Реклама Google

Telegram Channel