Україна на останній хвилині матчу втратила перемогу над Іспанією (Відео)

Богдан В'юнник таких голів ще в своїй історії не забивав...

Фотоколаж із сайту champion.com.ua.

Підопічні Руслана Ротаня фінішували на 2-му місці в групі В на Євро U-21

Чемпіонат Європи серед молодіжних збірних. Група В. 3 тур. Іспанія U-21 – Україна U-21 – 2:2 (0:1 – В'юнник, 43 хв.; 1:1 –  Желізко, 48 хв., автогол; 1:2 – Георгій Судаков, 81 хв.,з пенальті; ; 2:2 – Руїс, 90 хв.). Стадіон «Джулешті» (Бухарест, Румунія).

0:1 – 43-а хвилина:

Швидка контратака принесла успіх українській збірній на 43-й хвилині. Богдан В'юнник ударом головою відкрив рахунок.

Ідеальну передачу зробив Олександр Назаренко, який перед тим промчав з м'ячем метрів 40.

1:1 – 48-а хвилина:

Курйоз. Рікельме пройшов зліва Олександра Сича, прострелив – Олександр Сирота вибивав м'яч, але влучив у Івана Желізка – і футбольний снаряд зрекошетив у наші ворота.

1:2 – 81-а хвилина:

20-річний півзахисник донецького «Шахтаря» Георгій Судаков, як досвідчений форвард, чудово реалізовує пенальті, яке заробив 22-річний Данило Сікан.

2:2 – 90-а хвилина:

Коли йшла 90-а хвилина матчу, іспанець Руїс отримав м'яч в нашому штрафному, прибрав захисника і переграв Руслана Нещерета. 2:2. Ех...

Огляд матчу:

Результат іншого матчу групи В: Хорватія U-21 – Румунія  U-21 – 0:0.

Чемпіонат Європи-2023 U-21. Підсумкова турнірна таблиця групи В:

Збірна І В Н П З:П О
1.  Іспанія U-21 3 2 1 0 6:2 7
2.  УКРАЇНА U-21 3 2 1 0 5:2 7
3.  Хорватія U-21 3 0 0 2 0:3 1
4. Румунія U-21  3 0 0 2 0:4 1.

Отож, збірна Іспанії, як переможець групи В,  зіграє матч 1/4 фіналу 1 липня в Бухаресті на стадіоні «Рапід-Джулешті» проти другого місця групи D.

Друге місце групи В – Україна – змагатиметься з переможцем квартету D на «Клуж Арені» 2 липня.

«Україна при 33-градусній спеці таки дотиснула Румунію – 1:0!»;

= «Веслувальниця з волинського Шацька Валерія Терета здобула «золото» Європейських ігор-2023!»;

= «Хорвати не змогли зняти чари – і поступились Іспанії в серії пенальті (Відео)»;

= «Головний тренер київського «Динамо» – один із найбагатших пенсіонерів».