Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
У Маневицькому волонтерському центрі роказазали, як побували в селі, де загинув волинський Воїн

Люди раділи приїзду волинян.

Фото з відкритих джерел.

У Маневицькому волонтерському центрі роказазали, як побували в селі, де загинув волинський Воїн

Добродійники незаплановано потрапили в село Любомирівка на Миколаївщині

-- Дорогі друзі!!! Волонтери Маневицький волонтерський центр ГО Серце Патріота Сергій Савоні , Віталій Панько та Богдан Євпак з гуманітарною місією побували на півдні України. Про це добродійники розповіли у фейсбуці.

-- Бажання було надати допомогу на підтоплені території, але є непередбачувані перепони, які не дозволили то зробити. Під час поїздки був змінений маршрут і волонтери відвідали село Любимирівка Миколаївської області, де стояла 63 бригада і де загинув Вітя Білов з села Галузія. Вічна і світла пам'ять ГЕРОЮ.

Як живуть люди після деокупації ??? Важко , роботи немає, інфраструктура розбита, дороги теж.... Багато дітей, старших людей. Відчувається, що щиро раді зустрічі, з великою теплотою згадують захисників в дякують за захист. Господи, скільки ще треба часу, сил і коштів і всього іншого, щоб знову там завирувало життя!!!!!

 Відчувається, що щиро раді зустрічі, з великою теплотою згадують захисників в дякують за захист. Господи, скільки ще треба часу, сил і коштів і всього іншого, щоб знову там завирувало життя!!!!!

 

 

 

Дороги... Не знаєш де знайдеш, а де втратиш.... Ресора пробила кузув авта, лопнув диск, порізали вщент гуму (купили колесо)... Відпочивати ніколи - уже на сьогодні зробили весь ремонт.

Які ж ми українці є сильний народ Щиро дякуємо за активну допомогу, єдність, доброту та ваші відкриті і щирі серця, патріотизм жителям сіл Серхів, Галузія, Карасин, Прилісне, смт Маневичі. Дякуємо KET ROMANlUK та торфобрикетному заводу за надійне плече та підготовку до поїздки.

Хай кожному з вас сторицею вертається все добро, хай Господь Бог обдаровує рясними благословіннями на многії літа, миру та перемоги нам усім».

Читайте також: «Волинські волонтерки похвалилися неймовірним здобутком»

Реклама Google

Telegram Channel