Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Росія вночі планує підірвати ЗАЕС?

Росіяни готують провокацію.

Фото Главком.

Росія вночі планує підірвати ЗАЕС?

Окупанти розкрили свої плани

Російські загарбники ймовірно планують вночі влаштувати теракт на Запорізькій АЕС, тому розганяють у своїх телеграм-каналах інформацію про те, що Україна, нібито, збирається своїми безпілотниками та ракетою влаштувати катастрофу у ніч на 5 липня.

Росіяни навіть розповіли, у який спосіб буде здійснений напад на ЗАЕС, пише «Главком». Низка телеграм-каналів окупантів повідомила, що ЗСУ нібито мають атакувати станцію високоточними засобами великої дальності, а паралельно з цим буде скинуто боєприпаси з радіоактивними відходами.

Тим часом СтратКом Збройних сил України інформує, що «за оперативною інформацією, сьогодні, на зовнішній крівлі  третього та четвертого енергоблоків ЗАЕС були розміщені сторонні предмети, схожі на вибухові пристрої». Військові кажуть, що їх підрив не має пошкодити енергоблоки, але може створити картинку обстрілів з боку України.

«Збройні Сили України не порушують норм міжнародного гуманітарного права, відстежують та контролюють ситуацію і готові діяти за будь-яких умов. Жодна провокація ворога не пройде», - йдеться у повідомленні.

Telegram Channel