Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
Редуктори й мотор-редуктори: про різницю і переваги розповідає PRK

Фото: prk.com.ua/ua.

Редуктори й мотор-редуктори: про різницю і переваги розповідає PRK

Черв’ячні редуктори широко застосовуються у промисловості на об’єктах, де встановлено обладнання с електродвигунами. Завдяки використанню редуктора можна коригувати робочі показники двигуна, оптимізувати його роботу й максимально ефективно використовувати робочу потужність силового агрегата

Такі переваги можна отримати за умови правильного вибору відповідної за всіма параметрами моделі редуктора. Варто враховувати також і складні умови роботи промислового обладнання, тому в певних випадках кращим варіантом буде використання мотор-редуктора. Про особливості та переваги детальніше далі.  

Особливості застосування одноступеневих черв’ячних редукторів

Високі показники надійності й витривалості до підвищених навантажень роблять одноступеневі редуктори найбільш популярними в промисловості. Такі агрегати мають високу міцність і стійкість до різних умов роботи. Варто зазначити, що не менш важливою перевагою такого обладнання є його невеликі розміри, що дозволяє виконувати монтаж редуктора на різні типи промислового оснащення.

Поміж головних переваг використання одноступеневих редукторів черв’ячного типу необхідно зазначити:

  • довготривалий термін служби без ризиків непередбачуваних аварійних ситуацій;
  • наявність системи аварійного гальмування за потреби;
  • низький рівень шуму в порівнянні з іншими типами подібного обладнання;
  • стійкість до роботи в умовах підвищеної вологості, низьких чи високих температур, а також високого рівня пилу в повітрі.

Якщо для облаштування вашого промислового об'єкта потрібні редуктори черв'ячні двоступеневі, дивитися каталог краще на сайті перевіреного надійного постачальника, який пропонує якісну техніку з повним пакетом відповідної документації.

У чому особливості мотор-редукторів

Залежно від запланованих умов роботи промислового обладнання існують обставини, коли більш вдалим буде використання мотор-редуктора. Такий агрегат є цільною робочою конструкцією, тому виключається потреба у додатковому з’єднувальному елементі. На відміну від системи мотор і редуктор, більш компактна й універсальна версія суцільного мотор-редуктора має достатньо переваг.

Аби більш детально ознайомитись із моделями мотор-редукторів і звичайних редукторів переходьте на сайт компанії, де представлені популярні моделі техніки для різних промислових об’єктів. Для вибору відповідного за параметрами мотор-редуктора потрібно враховувати такі нюанси:

  • швидкість обертання вала;
  • крутний момент;
  • потужність з урахуванням перенавантажень;
  • тип розташування осей.

Якщо ви вперше шукаєте мотор-редуктори черв’ячні одноступеневі опис від виробника має всю необхідну інформацію, яка допоможе віднайти потрібну за параметрами модель. Важливо перед початком підбору мотор-редуктора визначити заплановані робочі показники, аби шукати відповідну до потреб модель редуктора з електродвигуном.

Telegram Channel