Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Він плакав і показував подарунки рідним. Угорська авіакомпанія зняла з рейсу українця-ветерана з ампутованою ногою

Воїн був сам, без супроводу.

Фото з відкритих джерел.

Він плакав і показував подарунки рідним. Угорська авіакомпанія зняла з рейсу українця-ветерана з ампутованою ногою

Український військовий не міг сидіти на своєму місці через протез кінцівки. Там додали, що військовий розповів, що втратив ногу на війні та летить до своєї родини в Україну

В ізраїльському аеропорту Тель-Авіва примусово висадили з літака українського ветерана, який втратив ногу на війні.

Це зробили працівники угорської авіакомпанії Wizz Air. Після інциденту вони пояснили ситуацію та публічно попросили вибачення на офіційній сторінці, інформує Українська правда. Життя.

Український військовий не міг сидіти на своєму місці через протез кінцівки, зазначило видання Nexta. «Він плакав і кричав: «Як я потраплю додому?». Показав стюардесі рюкзак, в якому були подарунки для рідних», – повідомили у виданні.

Також там зазначили, що під час рейсу він простояв у кутку літака півтори години. Згодом впав і пошкодив руки. Екіпаж літака заявив, що він поводився неадекватно, і тому був змушений покинути рейс.

«Ми приносимо вибачення за викликане невдоволення щодо ситуації з пасажиром на нашому нещодавньому рейсі з Тель-Авіва до Варшави. Безпека є нашим пріоритетом номер один, тому екіпаж відповідальний за те, щоб усі пасажири були готові до перельоту або ж мали супровід для допомоги», – заявили після інциденту у Wizz Air.

Вони додали, що якщо працівники компанії помітять, що хтось з пасажирів має певні захворювання, які можуть спричинити їм шкоду під час подорожі, то зобов’язані відмовити їм у посадці до пункту призначення.

«У цьому випадку це було важке, але необхідне рішення, прийняте з огляду на безпеку пасажира. Йому надали воду, і місце, щоб очікувати на допомогу персоналу аеропорту», – також наголосили в Wizz Air.

Працівники компанії зазначили, що шкодують про цей інцидент і розслідують його обставини.

Працівники компанії зазначили, що шкодують про цей інцидент і розслідують його обставини.

Читайте також: До мільйона гривень: ветерани Волині можуть отримати грант на власний бізнес

Telegram Channel