Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
Керівнику з Волинської облради планують дати квартиру в Луцьку як військовослужбовцю

Чи це по-офіцерськи відбирати у Героїв?

Фото: Конкурент.

Керівнику з Волинської облради планують дати квартиру в Луцьку як військовослужбовцю

Заступнику голови Волинської обласної ради Григорію Пустовіту та його родині хочуть виділити квартиру у Луцьку, яка мала б призначатися військовослужбовцям Збройних Сил України, які ризикують тепер своїм життям, борючись за Україну, та членам їхніх сімей.

Проєкт рішення виконкому про житло з'явився на сайті Луцькради, інформує «Конкурент».

«Квартирно-експлуатаційний відділ м. Володимир звернувся з проханням затвердити рішення Комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями про надання житла військовослужбовцям Луцького гарнізону. Наслідком прийняття рішення є поліпшення умов проживання сімей військовослужбовців», – йдеться у пояснювальній записці.

У списку серед військових є й заступник очільника Волиньради пан Пустовіт. Фактично, він – офіцер запасу.

Йому, дружині та синові хочуть виділити двокімнатну квартиру на вулиці Арцеулова. Загальна площа приміщення – 64,7 м2, а житлова – 31,4 м2.

Відповідне рішення має затвердити виконавчий комітет Луцької міської ради у середу, 19 липня. 

До слова, зараз заступник очільника обласної ради зареєстрований в гуртожитку на вулиці Привокзальній. Крім того, у 2016 році Григорій Пустовіт купив квартиру у багатоповерхівці на вулиці Арцеулова у Луцьку за 1,3 мільйона гривень. Тоді він пояснював журналістам, що купив житло для дочки, а сам там «часом живе».

Як відомо, Григорій Пустовіт – з 2020 року є депутатом Волинської обласної ради 8-го скликання та займав крісло заступника очільника голови Волиньради.
До цього він був депутатом Луцької міської ради 6-го та 7-го скликань. З 2010 року по 2020 рік обіймав посаду секретаря Луцькради.
З 1981 року по 2004 рік проходив службу в Збройних силах на посадах командира взводу, командира роти, помічника командира військової частини по службі військ, заступника командира авіаційної бази з виховної роботи, з 2004 року – офіцер запасу.

Читайте також:«Якщо приховувати корупцію, втратимо Перемогу»: соціологи оприлюднили результати опитування українців

Реклама Google

Telegram Channel