Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
Керівник з Волиньради Пустовіт розповів про чергу на квартиру і чому він таки має її отримати як військовослужбовець

Посадовець додав, що розуміє обурення, але сподівається, що його 28-річне перебування на житловій гарнізонній черзі та надане роз'яснення знімуть багато питань.

Фото: Конкурент.

Керівник з Волиньради Пустовіт розповів про чергу на квартиру і чому він таки має її отримати як військовослужбовець

Нагадаємо заступнику голови Волинської обласної ради Григорію Пустовіту та його родині хочуть виділити квартиру у Луцьку. Йому, дружині та синові хочуть виділити двокімнатну квартиру на вулиці Арцеулова. Загальна площа приміщення – 64,7 м2, а житлова – 31,4 м2

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт відповів, чому має отримати квартиру у Луцьку. Про це пише Конкурент.

Нагадаємо: заступнику голови Волинської обласної ради Григорію Пустовіту та його родині хочуть виділити квартиру у Луцьку.

До слова, зараз заступник очільника обласної ради зареєстрований в гуртожитку на вулиці Привокзальній. Крім того, у 2016 році Григорій Пустовіт купив квартиру у багатоповерхівці на вулиці Арцеулова у Луцьку за 1,3 мільйона гривень. Тоді він пояснював журналістам, що купив житло для дочки, а сам там «часом живе».

Пустовіт написав, що є підполковником у відставці, який перебуває на житловій черзі з 1995 року.

На своїй сторінці у фейсбуці Пустовіт написав, що є підполковником у відставці, який знаходиться на житловій черзі з 1995 року.

«У 2004 році звільнився з лав Збройних Сил України із залишенням на черзі для отримання житла у Луцькому гарнізоні. На момент звільнення я був десь у другій сотні кандидатів для отримання житла. За цей час військові пенсіонери отримували житло або грошову компенсацію за житло і черга поступово рухалась. У минулому році підійшла моя черга отримувати житло. Поки зібрав документи, поки ці документи були розглянуті як на гарнізонній житловій комісії, так і в Комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України, яка розглядає документи всіх кандидатів, що знаходяться в гарнізонних чергах на отримання житла в Україні, пройшов час. І ось мої документи потрапили в Луцьку міську раду для розгляду на виконкомі», – зазначив посадовець.

Пустовіт додав, що гроші на житло, мовляв, виділяються не з місцевих бюджетів, а ще додав, що цю квартиру не міг би отримати хтось з військовослужбовців, які нині служать.

Також Пустовіт додав, що гроші на житло, мовляв, виділяються не з місцевих бюджетів, а ще додав, що цю квартиру не міг би отримати хтось з військовослужбовців, які нині служать.

«Чи могла б квартира, яка мені виділена потрапити до військовослужбовців ЗСУ? Для військовослужбовців, які проходять дійсну службу - ні. Чому? Міністерство оборони України за державні гроші купує житло як службове для військовослужбовців, які зараз служать, так і невелика частина придбаного житла виділяється як постійне житло для військових пенсіонерів, що перебувають на черзі. Ще раз звертаю вашу увагу, що це не гроші з місцевих бюджетів. В разі, якби я відмовився від цього житла, то його б отримав інший військовий пенсіонер, який знаходиться в черзі за мною. Чи я перший отримую житло під час війни? Ні, тільки в Луцьку до мене за цей період отримали житло згідно черги 37 військових пенсіонерів. Я 38 отримувач. Знаю, що на підході для отримання житла ще двоє військових пенсіонерів», – пише Григорій Пустовіт.

Також посадовець додав, що розуміє обурення, але сподівається, що його 28-річне перебування на житловій гарнізонній черзі та надане роз'яснення знімуть багато питань.

Читайте також:Керівнику з Волинської облради планують дати квартиру в Луцьку як військовослужбовцю

Telegram Channel