Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Чому луцькі рятувальники їдуть від села до села (Фото)

Україна має бути з хлібом!

Фото: ГУ ДСНС України у Волинській області.

Чому луцькі рятувальники їдуть від села до села (Фото)

На часі ж бо жнива

Працівники Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області провели інформаційно-профілактичні заходи з працівниками ПОСП імені Шевченка в с. Угринів.

Розмову повели про забезпечення належного стану пожежної безпеки під час жнивної компанії. Також було проведено позаплановий інструктаж із забезпечення пожежної безпеки під час жнив з працюючим персоналом. Оглянули й техніку, яка задіяна для збирання урожаю, а такожнаявність засобів пожежогасіння на ній.

Відтак профілактичні заходи, метою яких є запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі, були проведені  в селах Перемиль, Піски, Старики Берестечківської територіальної громади.

Вогнеборці розповіли селянам статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Всіх застерегли не випалювати суху рослинність, дотримуватися чітких правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також не нехтувати правилами безпеки поблизу водойм.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 Марія ЯЩУК, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Луцького районного управління Головного управління ДСНС України у Волинській області.

Читайте також: «29 липня: яке сьогодні свято й що не можна робити».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Telegram Channel