Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Знайомтесь: «Лом», який раніше годував президентів, а зараз - волинську тероборону

«Стараємось, щоб їжа була, як удома».

Фото Регіональне управління Сил територіальної оборони Захід.

Знайомтесь: «Лом», який раніше годував президентів, а зараз - волинську тероборону

Боєздатність кожного українського воїна залежить, в першу чергу, від його харчування. Саме тому військовослужбовцям 100 Окрема Бригада Територіальної Оборони пощастило: їх годує справжній професіонал своєї справи!

Богдан із позивним «Лом» раніше працював кухарем у військовій їдальні, створеній за стандартами НАТО. У цивільному житті він – кухар елітних ресторанів та курортних закладів.

Під час служби в армії кілька років тому «Лому» доводилося готувати їжу для поважних делегацій, у тому числі – для українських президентів!

Про це інформує Регіональне управління сил Тероборони «Захід».

«Я годував і Порошенка, і Зеленського. Вони були задоволені», – скромно зауважив «Лом».

Військовий кухар каже, що в армії акцент робиться на лімітованому харчуванні із дотриманням норм калорійності.

«Скажімо, часто готуємо каші. Адже ставиться завдання, щоб люди їли ситно і калорійно. І щоб максимально швидко наїдались. Також важливо, щоб бійці на цьому харчуванні набирали масу. Щоб мали силу і могли її витрачати під час служби», – розповів Богдан.

Але не кашами єдиними. Кухар зізнався, що часто експериментує на кухні, готуючи різноманітні смаколики для своїх побратимів.

«Мусимо дотримуватись меню-розкладки. Але стараємось, щоб їжа була, як удома, – говорить Богдан. – Бо люди сумують за рідними, згадують дружину, маму, бабусю… І їм хочеться розрядити військову буденність хоча би прийомом їжі із думками про родичів».

«Лом» додає, що найкращою подякою від побратимів за смачне харчування є: «Коли хлопці приходять і кажуть: «Як тепер мене дружина буде вдома годувати після твоїх страв?».

Telegram Channel