Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
У медоб’єднанні на Волині зібралося більше десятка вагітних

«Екскурсійний» маршрут розпочався з приймального відділення.

Фото: Ковельське МТМО.

У медоб’єднанні на Волині зібралося більше десятка вагітних

У Ковельському МТМО вперше провели день відкритих дверей

Побувати у пологовому залі задовго до народження малюка, побачити, в яких умовах з’явиться на світ бажана дитина, змогли майбутні матусі та їхні чоловіки під час відвідин пологового будинку Ковельського МТМО .

Багато цікавого дізналися присутні від медичного директора пологового будинку Василя Сеника. Він дав корисні поради вагітним жінкам та їхнім партнерам, які планують бути присутніми на пологах, йдеться на сторінці Ковельського МТМО у фейсбуці 

Про епідуральну анестезію розповів завідувач відділення анестезіології Павло Сироватка. Цей безпечним для породіллі та дитини метод знеболення стає все більш популярним в Україні. Хоча за кордоном його застосовують досить давно.

З якою метою роблять забір пуповинної крові, розповіла медична консультантка банку пуповинної крові та стовбурових клітин «Гемафонд» Юлія Батова.

«Екскурсійний» маршрут розпочався з приймального відділення, куди поступає вагітна жінка, пролягав через пологові зали та післяпологові палати, і завершився місцем виписки із фотозоною.

 

 

 

 

 

 Найприємнішим моментом заходу був розіграш подарунків. Серед них: сертифікат на безкоштовне перебування у палаті покращеного планування разом із партнером; набори найнеобхідніших речей для новонароджених; букет квітів при виписці з пологового будинку від квіткової крамниці «Flowers kitchen». Усі учасники зустрічі отримали в подарунок вологі серветки для немовлят від торгової марки «Huggies».

У Ковельському МТМО планують зробити такі зустрічі регулярними.

«День відкритих дверей» минув у привітній атмосфері та залишив позитивні емоції не лише в гостей, а й в організаторів. Тож у Ковельському МТМО планують зробити такі зустрічі регулярними.

 

 
 

 

 

 Читайте також: У чоловіка з пересадженим серцем народилась дитина: за ним спостерігають лікарі у Ковелі

Telegram Channel