Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Хірурги львівського «Охматдиту» врятували 12-річну дівчинку

Причиною біди стала важка злукова (спайкова) хвороба.

Фото з відкритих джерел.

Хірурги львівського «Охматдиту» врятували 12-річну дівчинку

Оля потрапила до однієї з лікарень Тернопільщини з перитонітом, який спровокував апендицит

12-річну дівчинку з Тернопільщини до львівського «Охматдиту» привезли у важкому стані з перитонітом (запалення очеревини) і кишковою непрохідністю. Дитина до цього вже перенесла дві операції. Львівські хірурги провели ще дві. Дівчинка одужала і зараз почувається добре, йдеться на сайті zaxid.net.

Оля потрапила до однієї з лікарень Тернопільщини з перитонітом, який спровокував апендицит. Простими словами, апендикс у дитини тріснув. Її прооперували, але невдовзі у дівчинки виникла кишкова непрохідність, і вона знову опинилася на операційному столі.

Причиною стала важка злукова (спайкова) хвороба. Злуки, як кажуть лікарі, після операції утворюються у багатьох людей, але в одних їх менше і вони не порушують функції органів, а в інших – навпаки. Одним із найпоширеніших наслідків злукового процесу у хірургії є кишкова непрохідність.

Та на цьому біди дитини не закінчилися. За якийсь час у дівчинки діагностували повторну кишкову непрохідність, і її у важкому стані скерували до львівського «Охматдиту». Тут їй провели ще дві операції.

Читайте також:На «лікування» неіснуючих військових вимагав чверть мільйона гривень: на Волині спритника взяли під варту

Реклама Google

Telegram Channel