Курси НБУ $ 41.01 € 44.73
Підприємця з Волині судили за махінації у системі «Шлях»

Злочинець заплатить 51 тисячу гривень штрафу.

Фото: bug.org.ua.

Підприємця з Волині судили за махінації у системі «Шлях»

Між обвинуваченим та прокурором була укладена угода про визнання винуватості

На Волині судили підприємця, який допоміг чоловіку незаконно виїхати за кордон, внісши його у систему «Шлях» як водія вантажного авто. Про це повідомляє БУГ.

Злочинець відповідно до ухваленого вироку Камінь-Каширського районного суду заплатить 51 тисячу гривень штрафу.

З матеріалів справи відомо, що підприємець Василь К. родом з Любомля був обізнаний з намірами чоловіка 1988-гороку народження виїхати до країн Євросоюзу через пункт пропуску для автомобільного сполучення «Устилуг-Зосин». 13-го березня у селі Сошичне Камінь-Каширського району підприємець вніс до системи «Шлях» відомості щодо здійснення міжнародного перевезення вантажу.

У якості водія Василь К. зазначив вищезгаданого чоловіка, який не був у нього працевлаштований. Підприємець забезпечив його транспортним засобом Volkswagen Crafter. Таким чином Василь К. організував незаконне переправлення ухилянта через державний кордон України до Польщі.

Дії підприємця кваліфікували за ч.1 ст. 332 КК України. Між обвинуваченим та прокурором була укладена угода про визнання винуватості. Суд затвердив угоду та оштрафував підприємця Василя К. на 51 тисячу гривень.

Нагадаємо, система «Шлях» була запроваджена Кабміном для того, щоб допомагати в тому числі волонтерам привозити з-за кордону гуманітарну допомогу для ЗСУ та інших людей, які її потребують

Читайте також: Автобуси через «Устилуг» на Волині проїжджатимуть лише через реєстрацію.

Реклама Google

Telegram Channel