Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Щоб потрапити до Книги рекордів Гіннеса, пані відростила... 30-сантиметрову бороду (Відео)

Знайомтесь: Ерін Ганікатт!

Фотоколаж із сайту guinnessworldrecords.com.

Щоб потрапити до Книги рекордів Гіннеса, пані відростила... 30-сантиметрову бороду (Відео)

Що тут скажеш...

У США мешканка штату Мічиган 38-річна Ерін Ганікатт відростила 30-сантиметрову бороду, не приймаючи жодних гормонів чи добавок.

Жінка встановила новий світовий рекорд з найдовшої бороди серед жінок й потрапила до Книги рекордів Гіннеса, інформує «Українська правда. Життя»

Ерін Ганікатт змогла відростити найдовшу в світі бороду через синдром полікістозних яєчників. Він викликає гормональний дисбаланс й може призвести, зокрема, до зміни менструального циклу, збільшення ваги, безпліддя та надмірного росту волосся. 

Відростивши 30-сантиметрову бороду, Ерін побила попередній рекорд, який встановила 75-річна американка Вівіан Уілер, відростивши 25,5-сантиметрову бороду.  

Борода в Ерін Ганікатт почала рости у підлітковому віці після 13 років. 

«У дорослому віці я голилася щонайменше три рази на день», – розповіла жінка.

Коли американка втратила частину зору й «втомилася від гоління» вона задумалася про те, щоб відростити бороду. В цьому її підтримала дружина Джен. 

«Носіння масок у пандемію COVID-19 додало мені самовпевненості у виході на публіку», – додала Ерін. 

Близько 5 років тому жінці ампутували нижню половину однієї з ніг після того, як у шпиталі під час лікування травми стопи в неї розвинулася бактеріальна інфекція. Також Ерін пережила очний інсульт, викликаний високим кровʼяним тиском.

Читайте також: «Волинянин обікрав одесита у … лікарняній палаті».

Реклама Google

Telegram Channel