Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
На Волині перевіряють заклади освіти

Фахівці служби цивільного захисту з’ясовують стан забезпечення будівель та споруд первинними засобами пожежогасіння.

Фото: facebook.com.

На Волині перевіряють заклади освіти

Волинські рятувальники беруть участь у проведенні комісійних обстежень закладів освіти

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, вимог цивільного захисту, створення безпечних умов перебування у закладах освіти учасників освітнього процесу інспекторський склад підрозділів Головного управління ДСНС області спільно з представниками органів управління освітою, представниками інших структур беруть участь у комісійних обстеженнях будівель, споруд, територій, захисних споруд закладів освіти.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.

Фахівці служби цивільного захисту з’ясовують стан забезпечення будівель та споруд первинними засобами пожежогасіння, функціонування автоматизованих систем виявлення горіння та протипожежного захисту, водопостачання, стан утримання шляхів евакуації, чи здійснено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій горищ, наявність інструкцій з питань пожежної безпеки, планів евакуації, іншої документації тощо.

На основі проведених обстежень складаються відповідні акти оцінки об'єкту та інформаційні листи з переліком виявлених порушень, які вручають балансоутримувачам та керівникам об’єктів. У випадку наявності порушень вимог нормативних документів, що можуть загрожувати безпеці дітей та дорослих, призвести до виникнення пожежі чи створити перешкоди у випадку евакуації, до відповідних посадовців закладів освіти вживаються заходи впливу відповідно до вимог чинного законодавства.

Під час оглядів фахівці ДСНС проводять інструктажі для персоналу та керівників об’єктів щодо дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки на території та у приміщеннях закладів та дій у випадку пожеж, загрози надзвичайних ситуацій та під час повітряної тривоги.

Читайте також: Забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» не відмінили, а перенесли.

Telegram Channel